2 تاجر می سی سی پی در پرونده کلاهبرداری همه گیر متهم شدند

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – دادستان ها روز جمعه گفتند که دو تاجر می سی سی پی، از جمله کسانی که در کمیسیون مشورتی بهبود اقتصادی فرمانداری خدمت می کردند، به اتهامات مرتبط با دریافت متقلبانه بیش از 2 میلیون دلار پول کمک به بیماری همه گیر متهم شده اند.

یک هیئت منصفه فدرال در آکسفورد روز چهارشنبه کیفرخواستی را علیه جباری اوگبانا ادواردز 49 ساله و آنتون ریچاردسون 37 ساله ساکن کلمبوس صادر کرد.

به گفته کلی جوینر، وکیل ایالات متحده در شمال می سی سی پی، ادواردز و ریچاردسون متهم به پولشویی، کلاهبرداری با سیم و توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری با سیم هستند. ادواردز همچنین متهم به اظهارات نادرست است.

در سوابق دادگاه فدرال در روز جمعه هیچ وکیلی برای ادواردز یا ریچاردسون ذکر نشده است.

سوابق دادگاه نشان می دهد، قاضی منطقه ای ایالات متحده، شریون آیکوک، روز جمعه به این دو مرد دستور داد که دارایی های مرتبط با این پرونده را نفروشند، انتقال دهند یا هدایایی نکنند.

در آوریل 2020، فرماندار جمهوریخواه تیت ریوز ادواردز را به‌عنوان یکی از چندین عضو می‌سی‌سی‌پی ری استارت منصوب کرد و کمیسیون به او درباره راه‌اندازی مجدد اقتصاد می‌سی‌سی‌پی توصیه کرد، زیرا موارد COVID-19 در ایالت و سراسر کشور گسترش یافت.

بر اساس اسناد دادگاه، ادواردز و ریچاردسون از برنامه حفاظت از حقوق و برنامه وام بلایای آسیب اقتصادی برای کسب و کار اکنون منقرض شده آتلانتیک شمالی درخواست داده و پول دریافت کردند.

یک کیفرخواست می گوید که امنیت آتلانتیک شمالی بیش از 500000 دلار از برنامه حفاظت از چک پرداخت حدود یک ماه قبل از فروش قراردادها و دارایی های خود به خدمات امنیتی نگهبان آمریکایی دریافت کرده است.

در کیفرخواست آمده است که امنیت آتلانتیک شمالی در مارس 2021 فعالیت تجاری خود را متوقف کرد، اما در اکتبر و نوامبر همان سال بیش از 1.8 میلیون دلار از وجوه وام بلایای آسیب اقتصادی را درخواست کرد و دریافت کرد.

دادستان‌های فدرال ادعا می‌کنند که ادواردز و ریچاردسون از طریق کسب‌وکارهای دیگرشان از جمله J5 Solutions، Edwards Enterprises، J5 GBL، BH Properties و The Bridge Group پول‌شویی کرده‌اند. در بیانیه خبری جوینر آمده است که این افراد از این پول برای هزینه های غیرمجاز، از جمله معاملات املاک شخصی، مشارکت های سیاسی، کمک های خیریه، پرداخت وام برای وسایل نقلیه، پرداخت به دوستان، خانواده و کارمندان دیگر شرکت های خود و خرید برج های میدان دادگاه استفاده کردند. در کلمبوس

[ad_2]

Leave a reply