17 نکته برای افزایش درآمد از بنیانگذاران با موفقیت خارج از نمودار

[ad_1]

البته دلایل رشد هاکی یک شرکت می تواند متفاوت باشد. نرم‌افزار یا محصول مصرفی یک شرکت می‌تواند دقیقاً در لحظه‌ای که مصرف‌کنندگان آن را بیشتر می‌خواهند (Zoom، Peloton … ahem) به زمین بنشیند. شرکت‌های دیگر ممکن است به این دلیل موفق شوند که کاری را انجام می‌دهند که انجام شده است، اما آن را با کارایی و تدبیر بسیار بیشتر از پیشینیان خود انجام می‌دهند. با این حال، شرکت‌های دیگر می‌توانند از رفتار قدیمی و خوب تشکر کنند.

بدون توجه به دلایل، چند چیز در همه شرکت‌های با رشد سریع ثابت باقی می‌ماند: آنها جایی می‌روند که هیچ‌کس دیگر نمی‌خواهد. آنها از ناراحتی راحت می شوند. آنها خطراتی را می پذیرند که هیچ کس دیگری نمی خواهد بپذیرد. در اینجا، 17 شرکت خصوصی با سریع‌ترین رشد امسال در هفت منطقه، تنها یک دلیل را توضیح می‌دهند که چرا توانسته‌اند در صدر قرار بگیرند:

1. قهرمان نباشید.

اوایل، فکر می‌کردم که پاسخ به حل مشکلات این است که از طریق آنها کار کنید – فقط به کار کردن، 24 ساعته و 7 روز هفته نیاز است. زمان برد تا یاد بگیرم که سخت کار کردن تنها بخشی از معادله است. بله، شما اغلب نیاز دارید که 10 کلاه مختلف بپوشید. ، اما شما همچنین باید استعداد مناسب را پیدا کنید. من اکنون معتقدم که این مهمترین بخش رشد یک تجارت است. شما به یک تیم عالی نیاز دارید تا اتفاقات بزرگی را رقم بزنید.”
— بریکستون آلبرت، بنیانگذار و مدیر عامل Performance Golf (شماره 4 جنوب شرقی)، یک مربی آنلاین گلف در فورت لادردیل، فلوریدا

2. ریسک کنید.

“شما مرتکب اشتباه خواهید شد. نود و نه درصد از آنچه اتفاق می‌افتد، نحوه واکنش شما به مسائل است. از امتحان کردن چیزهای جدید و هنجارشکنی نترسید.”
–آنتونی پررا، بنیانگذار و مدیر عامل Air Pros USA (شماره 5 جنوب شرقی)، یک شرکت تعمیرات HVAC در هالیوود، فلوریدا

3. تصمیم گیری را توزیع کنید.

به مردم برای تصمیم‌گیری در سازمان خود استقلال بدهید. به‌ویژه زمانی که از راه دور هستید – این تجمل را ندارید که سر خود را به دفتر کسی بچسبانید تا از او سؤال بپرسید. اجازه دادن به مردم برای تصمیم‌گیری به تنهایی به ما کمک کرده است تا کار کنیم و رشد. “
— دیوید براسفیلد، بنیانگذار و مدیر عامل NXTsoft (شماره 6 جنوب شرقی)، یک شرکت فین تک در بیرمنگام، آلاباما

4. فوراً آن را به درستی دریافت کنید.

“آخرین کسب و کارم را در 20 سالگی شروع کردم؛ من واقعاً در حین کار یاد می‌گرفتم. ما ساختارهای مناسبی نداشتیم تا مطمئن شویم هر کارمند دقیقاً چه کاری انجام می‌دهد. این می‌تواند باعث اختلال در ارتباطات شود. این بار، من واقعاً در راه‌اندازی سیستم‌ها کوشا بود. از بیانیه مأموریت ما گرفته تا اهداف سالانه، اکنون هر کارمند دقیقاً می‌داند موفقیت برای آنها چه معنایی دارد.”
— جوئل هلند، مدیر عامل Harvest Hosts (شماره 3 Rocky Mountain)، یک باشگاه عضویت در تعطیلات RV در ویل، کلرادو

5. برای خود وقت بگذارید.

“کار کردن در شرکتی که به سرعت شرکت ما در حال رشد است به انرژی و شب‌های بی‌خوابی زیادی نیاز دارد. باید مطمئن شوید که سلامت شخصی‌تان خوب است. من در وسط روز به مدت یک ساعت برای شارژ مجدد کراس فیت انجام می‌دهم. این خیلی برای من مفید بوده و بهره وری من را به طرز چشمگیری افزایش داده است.”
– برت استیونز، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Fohse (شماره 1 کوه راکی)، تولید کننده چراغ های رشد LED در لاس وگاس

6. نترسید.

“وقتی صدها چیز در حال انجام است و صدها تصمیم باید بگیرید، هیجان و شتاب به راحتی تبدیل به وحشت می شود. من شیرجه زدم. به عنوان یک تیم، ما تلاش می کنیم تا جایی که می توانیم حاضر و آگاه باشیم. ما به نظر می رسد که بهترین کارمان را زمانی انجام می دهیم که بیشترین چالش را داریم.”
–برایان لارسن، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت RestoraPet (شماره 3 Mid-Atlantic)، سازنده پنج مکمل در Gaithersburg، مریلند

7. خارج شوید و شبکه کنید.

پشت کامپیوتر پنهان نشوید – بیرون بروید و چشم انداز و ماموریت خود را توضیح دهید. زمانی که ما در حالت استارت آپ کامل بودیم، حداقل سه بار در هفته در یک رویداد حضور داشتم. در نهایت، با شبکه کافی، متوجه خواهید شد که یک نفر که به شما شلیک می کند.”
–گلن دیرسن، بنیانگذار و رئیس Summit Human Capital (شماره 1 Mid-Atlantic)، یک کارفرمای سابقه دار در ریچموند، ویرجینیا

8. با میل به بله گفتن مبارزه کنید.

“به عنوان یک بنیانگذار و کارآفرین، من می خواهم به همه چیز بله بگویم. اما همانطور که ما سعی کرده ایم فرهنگ خود را داشته باشیم و ارزش پیشنهادی خود را داشته باشیم، نگاه کردن به یک مشتری بالقوه و گفتن، فکر نمی کنم، آسان تر و آسان تر شود. این تناسب مناسب است.”
–JC Grubbs، بنیانگذار و مدیر عامل Tandem (شماره 86 Midwest)، یک مشاوره نرم افزاری در شیکاگو

9. به دنبال مشارکت های استراتژیک باشید.

“ما کسب و کار خود را با استفاده از شراکت های استراتژیک از زیرک بودن ساخته ایم. من به شرکت های مختلف می روم و محصولات و شراکت هایی را پیشنهاد می کنم، و سپس با هم کار می کنیم – من آن را انبار خانه می نامم. ما فقط مواد مختلف را در کنار هم قرار می دهیم.”
–مایکل والترز، بنیانگذار و رئیس استودیو503 (شماره 4 Midwest)، یک شرکت توسعه تجارت استراتژیک در میپل گرو، مینه سوتا

10. از افراد متنفر متنفر نباشید.

زمانی که محصولات ما با نقدهای منفی جعلی در آمازون غرق شد، نیش زد. اما در نهایت متوجه شدیم که خارج از کنترل ما است. من یاد گرفتم که روی موارد منفی تمرکز نکنم. در عوض، ما دوباره بر روی هدف اصلی خود که کمک به مردم است، تمرکز کردیم.”
–Law Payne، یکی از بنیانگذاران Hardbody Supplements (شماره 2 Midwest)، یک برند تناسب اندام و مکمل ها در Overland Park، کانزاس

۱۱- فرصتی پیدا کنید.

زمانی که در اواسط سال 2017 شروع به کار کردیم، یک تصور غلط در رسانه‌های ورزشی وجود داشت: فن‌دم در حال کاهش بود.
–برایان ورن، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Wave Sports + Entertainment (شماره 2 Pacific)، یک شرکت رسانه ای در سانتا مونیکا، کالیفرنیا

12. هنگامی که دیگران زاگ می کنند زیگ کنید.

“من یک ماه را صرف تماشای آموزش های یوتیوب کردم تا در مورد تبلیغات فیس بوک بیاموزم. سپس به دنبال راه هایی برای متمایز کردن بودم. ایده من: نوشتن مجموعه های کپی که مانند داستان بودند – داستان من. توجه مردم را به خود جلب کرد.”
–شین هیث، بنیانگذار و مدیر عامل MUD / WTR (شماره 3 اقیانوس آرام)، یک تولید کننده جایگزین قهوه در ونیز، کالیفرنیا

13. کارآفرینان داخلی ایجاد کنید.

ما تعداد زیادی کارآفرین داخلی داریم، افرادی با تیم های فروش قوی که در جریان نقدینگی عالی هستند. ایجاد برنامه های انگیزشی جذاب و بلندمدت برای رهبران فروش برای افزایش درآمد ما بسیار مهم بوده است.
–آرون ویمن، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Kayo Energy (شماره 3 جنوب غربی)، یک شرکت فروش پنل خورشیدی در تمپ، آریزونا

14. روی امور مالی خود تمرکز کنید.

“مطمئن شوید که ابتدا روی امور مالی خود تمرکز کرده اید. آنها می گویند 90 درصد مشاغل کوچک شکست می خورند، و بسیاری از آن به ناتوانی آنها در رقابت با شرکت های بزرگتر و منابعی که دارند مربوط می شود. من فقط در مورد آن صحبت نمی کنم. منابع انسانی و استخدام، و همچنین اهمیت مدل های مالی و پیش بینی برای سلامت کسب و کار.
— امرسون اسمیت، بنیانگذار و مدیر عامل پوشنامی (شماره 1 جنوب غربی)، یک پلت فرم پیام رسانی دیجیتال در آستین

15. اجازه ندهید فرهنگ یک فکر بعدی باشد.

“ما شرکت خود را بر اساس یادگیری های گروهی متمرکز یا چیزی شبیه به آن ایجاد نکردیم. اما ما در اوایل به فرهنگ فکر کردیم. هنگامی که به سرعت رشد کردید و مقیاس پذیر شدید، نمی توانید دوباره به فرهنگ بازگردید. این باید از پایه شروع شود. “
–بیل شافلت، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت آبجوسازی اتلتیک (شماره 2 شمال شرقی)، سازنده آبجوهای غیرالکلی غیرالکلی مستقر در استراتفورد، کانکتیکات

16. به معیارها نگاه کنید.

“اگر کسی برای گرفتن نسخه با مرکز تماس تماس می گیرد، احتمالاً از قبل ناراضی است. بنابراین، ما بیمار را در اولویت قرار می دهیم – و به معیارهای خود توجه می کنیم. رشد یک معیار آشنا است. اما معیار دیگری که من به آن اشاره می کنم. رضایت مشتری است. ما امتیاز خالص پروموتر 96 داریم که کاملاً قهرمانانه است. در مراقبت های بهداشتی میانگین صنعت 14 است.”
-AJ Loiacono، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Capital Rx (شماره 3 شمال شرقی)، یک مدیر مزایای داروخانه مستقر در شهر نیویورک

17. صادق باشید.

“وقتی خیلی چیزها خیلی سریع اتفاق می‌افتد، باید همیشه حقیقت را بگویید. با تیم خود، با مشتریان، با سرمایه‌گذاران – با همه تا حد ممکن شفاف باشید. در مورد شکست‌ها یا چیزهایی صحبت کنید که اصولاً خوب پیش نمی‌روند. به این ترتیب، می‌توانید آن چیزها را بی‌ارزش کنید و به طور مؤثرتری روی آنها کار کنید.”
–Dan O’Malley، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Numerated (شماره 4 شمال شرقی)، یک پلت فرم وام دیجیتال در بوستون

بیشتر کاوش کنید منطقه ای 2022 شرکت هامستطیل

از شماره مارس / آوریل 2022 شرکت مجله

[ad_2]