12 سرمایه گذاران اخبار: Magee به شکایات سوخت فرودگاه FAA پاسخ می دهد

[ad_1]

مگی، خانم (WJTV) – آخرین روز برای شهر مگی برای ارائه یک برنامه اقدام اصلاحی به اداره هوانوردی فدرال (FAA) برای نقض تعهدات فدرال در روز پنجشنبه، 12 می.

این اولین بار نیست که فرودگاه با تلاطم روبرو می شود. شهر مگی فشار را در فرودگاه احساس می کند. شهردار یافته های FAA را رد نمی کند.

شهردار دیل بری گفت: “ما در تلاش هستیم تا وضعیت را به بهترین شکل ممکن اصلاح کنیم.”

به گفته FAA، شهر مدارک مستندی مبنی بر تعویض فیلترهای سوخت قبل از 31 اوت 2021 ارائه نکرده است. قطعات مخزن جت به موقع تعویض نشدند. سیاهههای مربوط به تعمیر و نگهداری سیستم سوخت، به غیر از تعمیر یکباره، ارائه نشده است. این شهر به طور منطقی هیچ گونه آموزش یا گواهینامه ای را که استانداردهای رایج صنعتی هستند نشان نداد.

شهردار گفت که بخشداران به وکیل شهر توصیه کردند که با FAA در آتلانتا و Rebel Aviation در آبردین، می سی سی پی برای نظارت بر مزارع سوخت در فرودگاه تماس بگیرد.

بری گفت: “هیئت مدیره 4-0 رای داد تا مدیر فرودگاه بماند.”

برایان هوبارد و کنت اسند جدیدترین شکایت را علیه فرودگاه ثبت کردند. برخی از خلبانان با سابقه او در هوانوردی و مدیریت فرودگاه Copiah County به مدت هفت سال، از اسند خواستند تا در فرودگاه Magee کمک کند. او با اشلی استیل، مدیر فرودگاه در مورد نمونه برداری از سوخت ملاقات کرد.

“در آن مقطع زمانی، ما یک نمونه سوخت برداشتیم. این یک نمونه دو گالن بود و ما 1.5 لیتر آب داشتیم. آن مخزن هرگز نمونه برداری نشده بود و آب فقط جمع شده بود. من تمام تجهیزاتی را که آنها برای نمونه برداری نیاز دارند توضیح دادم. اسند گفت.

او گفت هر چیزی که به استیل گفته به نظر می رسد که از بین رفته است. آنها فقط یک بار ملاقات کردند. هواپیمای متعلق به یکی از دوستان شهردار در بازرسی او شکست خورد. شهردار او را به اخاذی متهم کرد.

“به نظر می رسید که آنها سیستم سوخت را برای مدت کمی در سال 2020 تعمیر کردند. اخیراً توسط براین هوبارد به من اطلاع داده شد که سیستم سوخت خراب شده است. نمونه برداری از آن انجام نمی شد. مخازن خالی بودند. هیچ کس کاری انجام نمی داد. اسند گفت: “من مشکلی برای شکایت دیگری به FAA نداشتم که می گفت شما در طول سال ها 3.6 میلیون دلار برای راه اندازی یک مزرعه سوخت داده اید. این یک شکایت تکراری است که دو سال پیش به آنها ارائه شده است.”

شهر همچنان در حال کار بر روی پاسخ خود به FAA است.

[ad_2]