12 اخبار بررسی می کند: زباله ها در امتداد جاده های جکسون انباشته می شوند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – مسائل مربوط به قرارداد زباله شهر جکسون در چند ماه گذشته به خوبی مستند شده است. با این حال، زباله های شهر زیر نظر رادار رفته است.

یک بخش آرام از چادویک درایو ممکن است کمتر از یک مایل طول داشته باشد، اما زباله های نامناسبی در خیابان وجود دارد.

مری براون که در همان نزدیکی زندگی می‌کند، گفت: “فکر می‌کنم وحشتناک است. فکر می‌کنم غیرضروری است که کسی زباله‌هایش را، کیسه‌های زباله‌اش را بیرون بیاندازد. منظورم چیست؟ منطقی نیست.”

در اوایل مارس 2022، WJTV 12 News شروع به زیر نظر گرفتن زباله در چادویک درایو بین بزرگراه 18 و جاده رابینسون کرد. زباله ها شامل کالاهای کاغذی دور ریخته شده، لاستیک ها، بطری ها و قوطی ها بود.

در حالی که شهر سایر مناطق اطراف جکسون را پاکسازی کرده است، این بخش تا حد زیادی نادیده گرفته شده یا نادیده گرفته شده است. WJTV 12 News در مورد این موضوع با شهر تماس گرفت. این شهر بیانیه زیر را منتشر کرد:

در گذشته، حذف زباله توسط خدمه زباله جامد انجام می شد. با این حال، به دلیل کمبود قابل توجه کارکنان، ما با New Way Mississippi برای کمک به حذف زباله در معابر اصلی خود همکاری کردیم.

شهر جکسون

New Way Mississippi یک سازمان غیرانتفاعی است که مسکن انتقالی و سایر منابع را برای شهروندان زندانی سابق ارائه می دهد.

“این برنامه اشتغال در واقع منحصر به فرد است که ما می توانیم به شما پول بدهیم. آنها هشت ساعت کار خواهند کرد و هشت ساعت حقوق دریافت خواهند کرد.»

او گفت که شهر لیستی از خیابان ها را به غیرانتفاعی می دهد تا کار کنند. این برنامه از اکتبر 2021 برقرار است.

پری گفت: “کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، اما من فکر می کنم کاری که ما انجام می دهیم این است که این فیل را یک لقمه بخوریم.”

[ad_2]