10 نوع غلطک مو و نحوه استفاده از آنها برای فر کردن موهای خود در سال 2022


من این غلتک ها را خریدم زیرا به دنبال چیزی بودم که حال و هوای دهه 90 را به من بدهد. رول ها با کیفیت عالی و اندازه های بسیار متنوعی هستند! اگر موهای ضخیم یا بلندی دارید، توصیه می کنم دو بسته بخرید زیرا یکی کل سر شما را نمی پوشاند. گیره های انحصاری – طراحی انحصاری و بهبود یافته ما نگه داشتن ایمن را فراهم می کند و به کاهش موخوره در فرهای شما کمک می کند. فرهای قوی – غلتک های با روکش سرامیکی فرآیند فر کردن را ساده می کنند.

فر کننده مو کیمی


تعدادی از مواد و فناوری ها در بازار وجود دارد که در ساخت کیت هات رول استفاده می شود. همچنین به نرم کننده بیشتری نیاز خواهید داشت و بیشتر از انواع موهای نازک از روغن مو استفاده می کنید. همچنین هر چند هفته یکبار موهایتان را نرم‌کننده عمیق کنید تا کیفیت آن بهبود یابد. بنابراین، هنگامی که موهای پرپشت شما خیس می شوند، مدت زیادی طول می کشد تا آنها را خشک کنید. اما برای اینکه بتوانید از غلطک روی موهای پرپشت خود استفاده کنید، باید غلتک ها را قبل از پوشیدن به درستی خشک کنید. این تقریباً در تمام موهای ضخیم رایج است، اگرچه انواع موهای صاف تر نیز وجود دارد.

بابلیس چهار کاره کیمی


برای بعضی ها این می تواند پاسخ خوبی برای فرهای زیبا باشد. من همه کارهای اشتباه را انجام دادم – اندازه اشتباه برای موهای کوتاه من. هر Waver با پودرهای معدنی چند عنصری و رطوبت یونی پخته می شود. همچنین گیره‌های پروانه‌ای با کاربرد آسان و کیف مسافرتی Hot Wavers دریافت خواهید کرد تا بتوانید در حین حرکت مرتب بمانید. ویژگی ها با بیش از 25 سال تجربه ترکیبی در توسعه محصول، Calista به شما امکان می دهد جدیدترین ظاهر و مراقبت از موهای خود را همزمان ایجاد کنید. وقتی غلطک ها رو بیرون آوردم کمی وز بود ولی بعد از 5 دقیقه موهام از حرارت زیاد صاف و نوک موهام وز شده بود.

دستگاه فر مو کیمیدر غیر این صورت، هر چیزی کوچکتر از یک ستاره نمی تواند گرمای کافی را منتقل کند. در پایان روز، فرهای زیبا و ماندگار تمام چیزی است که ما از هر مجموعه ای از غلتک های داغ می خواهیم. معمولا این نوع موها ممکن است ضخیم و پرپشت به نظر برسند اما در واقع این موها بسیار حساس هستند و شکننده ترین ساختار مو را دارند و بنابراین نیاز به مراقبت و توجه ویژه دارند. غلتک های سرامیکی با چسبندگی آسان با دیسک های خنک برای توزیع یکنواخت گرما و فرهای براق و صاف، 15 گیره فوق العاده و 30 پین فلزی با کد رنگی و 2 تنظیم دما.

خرید فر کننده چهار کاره کیمی


با کمک این غلطک ها می توانید به سادگی و به راحتی موهای خود را تقویت کنید و یک مدل موی کاملا جدید ایجاد کنید. شما می توانید در کمترین زمان موی فرفری بلند ایجاد کنید زیرا این کیت حالت دهنده همچنین شامل 2 قلاب حالت دهنده و یک برگه دستورالعمل گام به گام برای سرعت بخشیدن به روند اعمال است. اتوهای فر کننده یک جایگزین عالی برای محصولات حالت دهنده مبتنی بر حرارت هستند و موهای شما را سالم نگه می دارند. با غلتک های روکش سرامیکی Thermaluxe فرآیند پیچش را ساده کنید، آسیب حرارتی را به حداقل برسانید و موخوره را به حداقل برسانید. از آنجایی که قیمت این ماده برای افراد با درآمد معمولی مقرون به صرفه است، اثر آن ماندگار است. به لطف حلقه های انتهایی لمسی خنک، هنگام کار با غلتک های داغ به طور تصادفی خود را نمی سوزانید.

قیمت بابلیس کیمی


بنابراین این غلتک های انعطاف پذیر همان چیزی بودند که من به دنبال آن بودم. من آنها را در روزی که موهایم را می شوم، معمولا بعد از سشوار کشیدن در موهایم می گذارم (مگر موهام وز نمی شود مگر اینکه نوعی موس یا ژل در موهایم داشته باشم). برای افرادی که موهای متوسط یا طبیعی دارند، نباید هیچ مشکلی داشته باشید. من موهای بسیار ظریفی دارم و هر روز از رول روی موهایم استفاده می کنم اما روی بقیه موهایم نه برای جلوگیری از آسیب. اکنون هر کسی می تواند در کمترین زمان بدن، موج های حجیم و فرهای عالی داشته باشد.

فر کننده مو کیمی 4083


لازم به ذکر است که موهای من شروع به نازک شدن کرده است. من مشکلی برای فر کردن موهایم ندارم، فقط حدود 15 دقیقه طول می کشد. من هیچ یک از چیزهایی که در دهه 90 داشتم را ندارم. وقتی آنها را به صندوق پستی خود فرستادم، دستورالعمل ها را خواندم و متوجه شدم که کیسه velcro عالی گرم می شود! بنابراین آنها را در کیسه بگذارید و ترکیب کنید. به این ترتیب، تورفتگی ها را در چین قرار دهید.
به نوعی ناامید شدم که مجموعه به زودی ناپدید شد. شاید دومین تلاش من برای فر کردن موهایم با این غلطک های برقی بهتر باشد. چیزی که این محصول را به یکی از بهترین بیگودی ها برای موهای پرپشت بلند تبدیل می کند، تکنولوژی سرامیکی آن است. این امر توزیع یکنواخت گرما و توانایی حفظ دمای بالا را تضمین می کند.

قیمت بابلیس مو چند کاره


اگر طاقت دارید یک توری روی فرهایتان بگذارید و روی آنها بخوابید. صبح یکبار با اسپری مو خشک کنید، سپس به آرامی شروع به باز شدن گره کنید. فوق العاده ارزان همانطور که گفتم، هیچ راه بهتری برای داشتن فرهای عالی وجود ندارد.

من نمی دانستم آنها همان هستند تا زمانی که آن را تحویل دادند. آنها به موهای من فرهای زیبایی می دهند و همچنین هرگونه موخوره ای را که ممکن است داشته باشم از بین می برند. انتخاب عالی از اندازه های فر، من موهای پرپشتی دارم، بنابراین مقدار و تنوع سایز آن چیزی است که نیاز دارم. فقط یک مشکل در طراحی وجود دارد – وقتی آماده استفاده هستید چیزی به شما نمی گوید، اما بسیار سریع است – 10 دقیقه در مورد چیزی است که می توانید با آن زندگی کنید. استفاده از آنها بسیار آسان است، انگشتان یا پوست سر شما را نمی سوزاند.
بیشتر بدانید

Leave a reply