1.7 میلیون دلار به خانواده‌های می‌سی‌سی‌پی بازگردانده شد، با کمک هزینه‌های پرداخت نشده کودکان

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – وزارت خزانه داری ایالت می سی سی پی و وزارت خدمات انسانی می سی سی پی (MDHS) 1.7 میلیون دلار پول مطالبه نشده را به خانواده هایی که نفقه کودکان پرداخت نشده بودند، بازگرداند. رهبران گفتند که این بازگشت از طریق تطبیق پرونده های حمایت از کودکان سررسید با پایگاه داده خزانه داری از پول های مطالبه نشده تکمیل شد.

این پروژه نتیجه SB2319 است که به دفتر خزانه داری اجازه داده تا با همکاری MDHS، مسابقه را تکمیل و وجوه را توزیع کند.

دیوید مک‌ری، خزانه‌دار، گفت: «این سیاست جدید فرزندان می‌سی‌سی‌پی را در اولویت قرار می‌دهد. «اگر از پرداخت‌های حمایتی فرزندتان عقب مانده‌اید، بدانید که خزانه‌داری ایالت هر پول نقدی را که به نام شما پیدا کنیم، ابتدا به فرزندانتان برمی‌گرداند. این کار درستی است. من سناتورهای والتر میشل و نیکول بوید را به خاطر حمایت از این تلاش در مجلس تحسین می‌کنم و از باب اندرسون، مدیر MDHS برای بازگرداندن 1.7 میلیون دلار با من تشکر می‌کنم. به دلیل این کار خوب، من امیدوارم که این پول بتواند به خوبی توسط خانواده ها در این فصل تعطیلات استفاده شود.

باب اندرسون، مدیر اجرایی MDHS، گفت: “این همکاری نمونه ای عالی از همکاری مقامات دولتی به نفع کودکان می سی سی پی است.” “ما از قانونگذار ایالتی به خاطر اعطای اختیار به ما برای بازگرداندن پول های مطالبه نشده به خانواده های دارای نفقه پرداخت نشده و از شرکای خود در دفتر خزانه داری ایالتی برای همکاری نزدیک با ما برای اجرای موفقیت آمیز این روند جدید سپاسگزاریم.”

برای جستجوی پول بی ادعا به نام خود، به Treasury.MS.gov/Search مراجعه کنید.

[ad_2]

Leave a reply