یک وکیل می گوید که فقدان بازرسی زندان در ایالت فاجعه ای در حال شکل گیری است

[ad_1]

وکیل دادگستری که دهه‌ها بر زندان‌ها و شرایط زندان نظارت داشته است، می‌گوید که عدم الزام می‌سی‌سی‌پی به بازرسی‌های زندان، فاجعه است.

در سال 2017، قانونگذاران ایالتی پس از اینکه دادگاه فدرال در پرونده Gates v. Collier، دعوای طولانی مدتی که توسط زندانیان در ایالت مطرح شده بود، الزام به انجام چنین بررسی هایی را متوقف کرد، بودجه وزارت بهداشت می سی سی پی را برای انجام این بررسی ها متوقف کردند.

رون ولش، وکیل جکسون، که وکالت آن زندانیان در زندان‌ها و زندان‌های می سی سی پی را بر اساس حکم دادگاه برای حل و فصل این پرونده به عهده داشت، گفت: بدون این چک‌ها، «چکی وجود ندارد، چکی وجود ندارد». این به کلانترها یک پاس رایگان می دهد. آنها می توانند هر کاری که بخواهند انجام دهند.»

او ناظران شهرستانی را که کلانترها و زندان ها را تأمین مالی می کنند، همدستان «عمداً نابینا» نامید.

تحقیقات مرکز گزارش تحقیقی می سی سی پی در می سی سی پی تودی و نیویورک تایمز نشان می دهد که علاوه بر این عدم بررسی، عدم نظارت نیز وجود دارد. هیچ تنظیم کننده ایالتی این اختیار را ندارد که کلانتری را به دلیل به خطر انداختن زندانیان یا عدم آموزش کارکنانی که زندان را اداره می کنند جریمه کند.

دیوید فتحی، مدیر پروژه زندان ملی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا، گفت که این یک مشکل ملی نیز هست. او گفت که برخلاف تقریباً هر کشور دیگری، ایالات متحده “نظارت مستقلی بر آنچه در زندان ها و زندان ها می گذرد” ندارد.

او گفت که این عدم نظارت به بدرفتاری با زندانیان پشت میله های زندان کمک می کند، “که کاملا قابل پیش بینی است.” زندگی آنها به طور سیستماتیک بی ارزش شده است.

پس از اینکه می سی سی پی بازرسی از زندان ها را متوقف کرد، در سال 2020 ادعاهایی مطرح شد مبنی بر اینکه نمایندگان کانتی نوکسوبی، الیزابت لین رید، زنی را که در زندان زندانی بود، مجبور به رابطه جنسی کردند.

شکایت او می گوید که دو معاون به نام های ونس فیلیپس و دیمون کلارک به او یک تلفن همراه و امتیازات دیگری از جمله یک کاناپه در سلولش دادند تا با آنها رابطه جنسی داشته باشد. او اولین برخوردها را بیرون از زندان توصیف می‌کند و بعد از آن کسانی که در اتاق بازجویی هستند، حتی در سلول او، به‌عنوان شواهد و مدارک، برخورد می‌کنند.

او در مصاحبه ای گفت که می خواهد مردم بدانند چه اتفاقی برای او افتاده است به این امید که دیگران مطرح کنند. او گفت: «از اینکه به کسی اعتماد کنم وحشت داشتم. زنان در زندان و زندان باید محافظت شوند.»

طبق این دادخواست، کلانتر وقت، تری گراساری، همه چیز را در مورد “تماس جنسی و فریب” معاونانش می دانست اما هیچ کاری برای جلوگیری از آنها انجام نداد. در عوض، در دادخواست ادعا شده است که کلانتر او را “مجازات جنسی” کرده و از او خواسته است که از تلفنی که معاونان به او داده اند برای ارسال “جریان مداوم فیلم ها، عکس ها و متن های صریح” در زمانی که او در زندان بود، استفاده کند. او همچنین ادعا کرد که گراساری او را به صورت “جنسی” لمس کرده است.

این پرونده با مبلغ نامعلومی حل و فصل شد.

گراساری زمانی که درخواست عکس و فیلم برهنه از رید را رد کرد، به رشوه دادن و دروغگویی به FBI متهم شد. او نسبت به اتهامات وارده خود را بی گناه دانسته است.

خوان بارنت، که ریاست کمیته اصلاحات سنا را بر عهده دارد، گفت که از تمدید بودجه برای بازرسی زندان ها برای “کمک به مهار سوء استفاده” حمایت می کند. هر چه نظارت بیشتر باشد بهتر است.

ادی اسکات، کلانتر شهرستان کلی، که در هیئت اجرایی انجمن کلانترهای می سی سی پی خدمت می کند، گفت که او معتقد است که اکثر کلانترها از بازگرداندن چک های سوابق با بودجه دولتی تا زمانی که معقول باشند، حمایت می کنند. او گفت: «ما باید برای حفظ بودجه خود بجنگیم. نظارت و گزارش همیشه به من کمک کرده است.»

هشت نفر از 82 کلانتر می سی سی پی دارای زندان هایی هستند که توسط شورای ایالتی استانداردها و آموزش اجرای قانون تایید شده است. بقیه نبودند

اسکات گفت که چنین گواهینامه ای هزینه بیمه را کاهش می دهد و به مقامات راهنمایی در مورد بهترین راه های اداره زندان می دهد.

او گفت که امیدوار است روزی از سوی انجمن اصلاح و تربیت آمریکا گواهینامه دریافت کند. “دریافت اعتبار دولتی باعث برجسته شدن من می شود.”

اگرچه می سی سی پی اخیرا با مازاد بودجه 4 میلیارد دلاری مواجه شد، ولش گفت در حال حاضر هیچ اراده سیاسی برای کمک به کسانی که پشت میله های زندان هستند وجود ندارد، علیرغم اینکه می سی سی پی به بخشی از کمربند کتاب مقدس افتخار می کند.

او گفت: «خدا به ما آموخت که همسایه خود را دوست داشته باشیم. “اصل این است که “درد غیر ضروری برای کسی ایجاد نکنید.” قلب آن همین است.»

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.

[ad_2]

Leave a reply