یک نوجوان می سی سی پی بر اثر شلیک یک افسر پلیس جان خود را از دست داد

[ad_1]

گلفپورت، خانم (AP) – یک نوجوان سیاه‌پوست در می‌سی‌سی‌پی چند روز پس از شلیک گلوله پلیس گلفپورت به سر او در خارج از یک فروشگاه تخفیف‌دار جان خود را از دست داد و بستگانش در حال بازجویی از اقدامات افسران هستند.

جاهیم مک میلان، 15 ساله، روز پنجشنبه به ضرب گلوله کشته شد. برایان سویتزر، پزشکی قانونی کانتی هریسون به سان هرالد تایید کرد که دانش آموز سال اول دبیرستان گلفپورت روز شنبه پس از اینکه از بیمارستان دانشگاه ایالات متحده آمریکا در موبایل، آلاباما قطع شد، درگذشت. سوئیس گفت که کالبد شکافی برای روز سه شنبه برنامه ریزی شده است.

مادرش کاترینا متین از مک میلان به یادگار مانده است. او به WLOX-TV گفت که وقتی پس از تیراندازی به پسرش به فروشگاه رسید، مأموران او را دستبند زدند و او را به خیابان بردند.

پلیس گلفپورت در یک بیانیه خبری گفت که تیراندازی پس از آن رخ داد که آنها به تماس 911 در مورد تکان دادن اسلحه به سوی دیگر رانندگان توسط چند کودک خردسال پاسخ دادند. ماموران خردسالان را در پارکینگ یک فروشگاه فامیلی دلار به زیر کشاندند.

آدام کوپر، رئیس پلیس گلفپورت گفت که یک افسر با مظنون مسلحی که مک میلان نام داشت، درگیر شد و در نتیجه تیراندازی شد. اداره پلیس نژاد این افسر را منتشر نکرده است.

خانواده مک میلان معتقد نیستند که او مسلح بوده است و حامیان آنها خواستار انتشار تصاویر دوربین از تیراندازی هستند.

مک میلان ابتدا به بیمارستان مموریال در گلفپورت منتقل شد، اما به بیمارستان موبایل منتقل شد، جایی که پس از آن کمی قبل از ساعت 5 بعد از ظهر شنبه درگذشت.

در ویدئویی که یکی از تماشاگران پس از شلیک گلوله ها گرفته شده است، مک میلان روی زمین مقابل درب فروشگاه دیده می شود. یک شاهد گفت که پلیس پس از شلیک گلوله به این نوجوان دستبند زد. کوپر گفت که پلیس چهار مظنون دیگر را که همه آنها زیر سن قانونی هستند، بازداشت کرد و چندین اسلحه گرم از صحنه کشف شد.

اداره تحقیقات می سی سی پی در حال بررسی تیراندازی به مک میلان است. MBI همه تیراندازی‌های پلیس در ایالت را بررسی می‌کند و دفتر دادستان کل مسئول هر گونه تعقیب قضایی است.

[ad_2]

Leave a reply