یک مرد می سی سی پی به تهدید به قتل یک سناتور آمریکایی متهم شده است

[ad_1]

آکسفورد، خانم. (AP) – یک قاضی فدرال وثیقه مرد می سی سی پی را که به گفته اف بی آی در 26 آوریل، سناتور آمریکایی راجر ویکر را تهدید به قتل کرده بود، رد کرد.

ویلیام کارل ساپینگتون، 58 ساله، متهم به تهدید به زخمی کردن یا کشتن یک کارمند ایالات متحده است. به گزارش روزنامه نورث ایست می سی سی پی دیلی ژورنال، طی یک جلسه استماع مقدماتی روز چهارشنبه در دادگاه فدرال ناحیه شمالی می سی سی پی، قاضی روی پرسی دستور داد ساپینگتون تا زمانی که پرونده به هیئت منصفه ارائه شود، بازداشت شود.

پرسی گفت: “آقای ساپینگتون سابقه جرایم جدی، اعم از جنحه و جنایت، و عدم رعایت شرایط آزادی را دارد.”

طبق شهادت مامور ویژه FBI، جیسون نیکسون، ساپینگتون در 26 آوریل به اقامتگاه Hickory Flat جورج ویکر، پسر عموی سناتور، رفت.

نیکسون گفت: «ساپینگتون گفته است که قصد دارد راجر ویکر را به دلیل مشارکت در حادثه (ساپنگتون) با مجریان قانون در سال 2014 بکشد.

در فوریه 2014، ساپینگتون به دلیل تجاوز وحشیانه به برادرش دستگیر شد. او قصد فرار داشت که توسط سگ پلیس گاز گرفت. به گزارش دیلی ژورنال، مقامات بعداً او را به یک مرکز تروما در ممفیس، تنسی منتقل کردند تا جراحاتی را که در حین دستگیری متحمل شده بود، درمان کنند.

متیو شاناهان، مامور ویژه اف‌بی‌آی، در سوگندنامه‌ای نوشت: او با تصرف خطوط دولتی بدون استماع مخالفت کرد و احساس کرد که ربوده شده است.

اخیراً، ساپینگتون در ماه نوامبر به دلیل سرقت اموالی به ارزش بیش از 10000 دلار از زندان آزاد شد. این روزنامه گزارش داد که او تلاش کرد تا به دلیل اعتراضاتش به نحوه دستگیری اش در سال 2014، وکیل استخدام کند.

ویکر، یک جمهوری خواه، از سال 2007 نماینده می سی سی پی در سنای ایالات متحده بوده است.

[ad_2]

Leave a reply