یک زن جورجیا به جرم سرقت هویت در می سی سی پی محکوم شد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – یک زن جورجیا در می سی سی پی به دلیل کلاهبرداری بانکی، سرقت هویت تشدید شده و ارتکاب کلاهبرداری در زمینه امداد کووید به 9 سال زندان فدرال محکوم شد.

طبق اسناد دادگاه، کریستال میشا اسلاتر (تامپسون)، 34 ساله، از اطلاعات هویتی قربانیان خود برای دریافت وام از بانک های مختلف، گرفتن خطوط اعتباری، خرید یک وسیله نقلیه لوکس و سفرهای مالی به مکان هایی مانند ساحل جنوبی، فلوریدا استفاده می کرد.

اسلاتر در حالی که در حال آزادی پیش از محاکمه بود، پس از متهم شدن توسط هیئت منصفه فدرال به هشت مورد برای ارتکاب این جرایم، به طور متقلبانه درخواست مزایای بیمه بیکاری از می سی سی پی و جورجیا کرد. او با تقلب به طور همزمان مزایای بیمه بیکاری می سی سی پی و جورجیا را مطالبه می کرد. سپس در یک کیفرخواست ده موردی که توسط هیئت منصفه فدرال در سپتامبر 2021 بازگردانده شد، نام او معرفی شد.

Slaughter به پرداخت 205262.89 دلار به قربانیان این پرونده محکوم شد. او در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در جکسون محکوم شد.

اطلاعات مربوط به تلاش برای کلاهبرداری مربوط به COVID-19 را می توان از طریق فرم شکایت وب به مرکز ملی تقلب در بلایای طبیعی وزارت دادگستری ارسال کرد.

[ad_2]

Leave a reply