یک جوان 19 ساله و 3 نوجوان دیگر با اتهام قتل روبرو هستند

[ad_1]

وست پوینت، خانم. (AP) – مقامات گفتند که یک مرد 19 ساله و سه نوجوان هر کدام با اتهام قتل در اواسط ماه مارس در قتل یک مرد می سی سی پی روبرو هستند.

کلانتر شهرستان کلی روز سه شنبه امرسون هیوستون 19 ساله، گریسون کلاتس 17 ساله، ویلیام آستین هیل 17 ساله و جرمی کلاتز جونیور 15 ساله را که همگی اهل وست پوینت بودند، دستگیر کردند. مرگ مایکل کریون، 41 ساله در 11 مارس. بازرسان گفتند کریون در یک گودال با جراحات گلوله پیدا شد.

بازرسان گفتند که مظنونان قصد سرقت از کریون را داشتند. دزدی جنایت اساسی است که به دولت اجازه داد آنها را به قتل عمدی متهم کند. بازپرسان کلانتری با همکاری دادستانی منطقه به بررسی این پرونده ادامه می دهند.

خبرگزاری ها گزارش دادند که قاضی توماس همپتون ضمانت سه نفر از مظنونان را که در بازداشتگاه شهرستان کلی نگهداری می شوند را رد کرد. کلانتر ادی اسکات گفت که جوانترین مظنون تنها فردی است که 75000 دلار وثیقه مشروط دریافت کرده است و شامل پوشیدن مانیتور مچ پا نیز می شود.

معلوم نبود که آیا هر یک از آنها وکیلی دارد که بتواند از طرف آنها صحبت کند.

در حالی که هر سه به عنوان بزرگسال به قتل متهم هستند، تنها هیوستون در صورت محکومیت ممکن است با مجازات اعدام روبرو شود. در سال 2005، دادگاه عالی ایالات متحده مجازات اعدام را برای جرایم زیر 18 سال ممنوع کرد.

قرار است این چهار مدافع در 29 اردیبهشت ماه برای جلسه مقدماتی در دادگاه حاضر شوند.

اسکات گفت که تحقیقات در حال انجام است و از هر کسی که اطلاعاتی در دست دارد خواسته می‌شود با کلانتری کانتی Clay یا ماموران جنایت تماس بگیرد.

[ad_2]