یکی دیگر از بیمارستان های می سی سی پی زایمان نوزادان را متوقف خواهد کرد

[ad_1]

یک بیمارستان ساحلی خلیج می سی سی پی خدمات زایمان و زایمان را از اول آوریل به دلیل کمبود پزشکان زنان و زایمان متوقف می کند و دسترسی به مراقبت های بهداشتی را در ایالتی که سایر بیمارستان ها مراکز زایمان یا مراقبت های ویژه نوزادان تازه متولد شده را بسته اند، کاهش می دهد.

WXXV-TV گزارش داد که Singing River Gulfport روز پنجشنبه در بیانیه ای گفت که رهبران بیمارستان امیدوارند که تعلیق خدمات موقتی باشد.

این اقدام پس از اعلام سیستم بهداشتی مستقر در نیواورلئان در ماه مه گذشته مبنی بر توقف زایمان نوزادان در بیمارستانی که در ساحل خلیج می سی سی پی اداره می کند، صورت می گیرد. سیستم بهداشتی Ochsner به تعداد نسبتاً کم تولدها و خروج یک متخصص زنان و زایمان که نوزادان را در مرکز پزشکی Ochsner-Hancock در خیابان خلیج به دنیا آورد، اشاره کرد. لویی.

می سی سی پی دارای بالاترین میزان مرگ و میر جنین در کشور، بالاترین نرخ مرگ و میر نوزادان، بالاترین نرخ تولد زودرس و در میان بدترین ایالت ها برای مرگ و میر مادران است. زنان سیاه پوست تقریباً سه برابر بیشتر از زنان سفیدپوست در می سی سی پی در معرض مرگ در هنگام زایمان هستند.

مرکز پزشکی منطقه ای دلتا در گرین ویل بخش مراقبت های ویژه نوزادان خود را در ماه جولای به دلیل فشارهای مالی تعطیل کرد. این تنها واحد از این دست در دلتای فقیر بود، و بسته شدن آن به این معنی بود که مراقبت‌های نجات‌بخش برای نوزادان بیمار یا نارس حدود دو ساعت با ماشین در مرکز پزشکی دانشگاه می‌سی‌سی‌پی در جکسون فاصله داشت.

در ماه اکتبر، بیمارستان Greenwood Leflore اعلام کرد که واحد زایمان خود را برای همیشه تعطیل می کند. بیمارستان عمومی گرینوود گفت که نمی تواند دستمزد رقابتی بپردازد و پرستاران باتجربه را حفظ کند.

سیستم بهداشت عمومی رودخانه Singing River ماه ها پیش برای فروش گذاشته شد. این سیستم روز پنجشنبه گفت که کارکنان بیمارستان گلفپورت ممکن است به مکان های دیگر منتقل شوند زیرا خدمات زایمان و زایمان به حالت تعلیق درآمده است. این سیستم همچنین دارای بیمارستان هایی در اوشن اسپرینگز و پاسکاگولا است.

بیمارستان گلفپورت مموریال هنوز خدمات زایمان ارائه می دهد.

[ad_2]

Leave a reply