یکی از پنج قلوهای متولد شده در UMMC در حال بازگشت به خانه است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – والدین پنج قلوهای متولد شده در مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی (UMMC) در جکسون، یکی از نوزادان خود را در خانه پذیرفته اند.

تولد پنج قلوهای هیلی و شان لدنر در 16 فوریه 2023 اتفاق افتاد. والدین که اهل پورویس هستند، از چهار چهار قلو دختر و یک پسر یکسان استقبال کردند.

این نوزادان بیمارانی هستند که در بخش مراقبت های ویژه نوزادان در برج کتی و جو ساندرسون در کودکان می سی سی پی هستند. دختران در دو اتاق NICU که برای دوقلوها طراحی شده اند، در کنار یکدیگر هستند و برادر جیک در یک اتاق NICU در آن طرف سالن بود.

نوزادانی که با وزنی از 2 پوند، 5 اونس تا 1 پوند، 11 اونس متولد می شوند، اکنون بیش از 5 پوند وزن دارند. جیک در 26 آوریل از بیمارستان به خانه آمد.

هیلی گفت که آنها مشتاقانه منتظر بودند که خواهران جیک نیز به خانه بیایند.

ما بیش از حد آماده ایم تا همه نوزادان به خانه بیایند. وقتی آنها به خانه بروند شگفت انگیزترین روز خواهد بود.”

هیلی در 11 ژانویه در UMMC بستری شد تا پزشک متخصص زایمان او، دکتر راشل موریس، بتواند مادر باردار را زیر نظر داشته باشد. موریس مراقبت های دوران بارداری را انجام داد و نوزادان را به دنیا آورد.

ما فکر می‌کردیم که می‌توانیم به هفته 29 یا 30 برسیم، اما روز قبل از موعد مقرر، او معده درد داشت. دکتر موریس وارد شد و گفت: فردا ساعت 9 صبح این بچه ها را به دنیا می آوریم. شان گفت: برای من یک شب بی خوابی بود.

حدود سه سال پس از ازدواج، خانواده لادنرز می خواستند خانواده تشکیل دهند. بعد از اینکه هیلی برای باردار شدن مشکل داشت، این زوج لقاح داخل رحمی (IUI) را امتحان کردند. یکی از دو تخمک بارور شده به چهار راه تقسیم می شود که منجر به بارداری نادری می شود.

اولین کاری که می خواستم انجام دهم (بعد از تولد نوزادان) دیدن آنها بود. هر روز که آنها را می بینم بهترین روز زندگی من است.

روزی که همه نوزادان لدنر در خانه هستند، دور نیست. ترزا مونکریف، یک پرستار ثبت نام شده که در میان کسانی است که از نوزادان مراقبت می کنند، گفت که همه نوزادان لادنر خوب هستند.

[ad_2]

Leave a reply