یادبود مسافرتی EMS در جکسون توقف می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – سازمانی در مرکز می سی سی پی توقف کرد تا از کسانی که در راستای انجام وظیفه نهایت فداکاری را انجام داده اند، در حالی که تلاش برای ایجاد یک مکان یادبود دائمی را رهبری می کردند، تجلیل کند.

بنیاد ملی خدمات فوریت های پزشکی (EMS) از کسانی که بهای غیرقابل مقایسه را در انجام وظیفه به عنوان مراقب پرداخت کردند، تجلیل می کند.

این یادبود مسافرتی بدون هیچ مکان یادبود مشخصی، یک راهپیمایی چند ایالتی ایجاد می‌کند و شمارش معکوس را برای جشن افتخاری آخر هفته یادبود ملی EMS نشان می‌دهد. این یادبود روز چهارشنبه در جکسون متوقف شد تا بهیار معشوق دوغ مینگ را بشناسد. که در آگوست 2021 بر اثر کووید-19 درگذشت.

زمانی که مجریان تصورات صمیمانه ای از ستایش از فداکاری های انجام شده داشتند، احساسات فضا را پر کرد. این مراسم یادبود 30 سال پیش تاسیس شد و با حک کردن نام آنها بر روی برگ های بلوط برنجی یاد قهرمانان کشته شده را گرامی می دارد.

یادبود متحرک امسال با توقف در ویکزبورگ، جکسون، و مریدین در طول دو روز، به 72 اولین پاسخ‌دهنده قربانی احترام می‌گذارد. آخر هفته ملی افتخار پنج شنبه 21 جولای در آرلینگتون ویرجینیا آغاز می شود.

[ad_2]

Leave a reply