گنبد گرمای عظیم برای آوردن آب و هوای فوق العاده گرم به تقریباً هر ایالت

[ad_1]

(NEXSTAR) – به احتمال زیاد اگر در حال خواندن این مطلب هستید، این هفته در جایی که زندگی می کنید داغ خواهد بود.

هواشناسان هشدار می دهند که یک گنبد گرما خود را بر فراز بخش هایی از کشور پارک می کند و دما را برای بسیاری از شهرها به 90 و 100 درجه می رساند. سی ان ان گزارش می دهد که بیش از 100 رکورد دمای بالا ممکن است در این هفته در شهرهای سراسر ایالات متحده شکسته شود.

سرویس ملی هواشناسی روز یکشنبه یک نقشه پیش‌بینی در توییتر منتشر کرد که تقریباً تمام نقاط کشور را با سایه‌های نارنجی و قرمز پوشانده است که نشان‌دهنده احتمال زیاد دمای بیش از حد نرمال است. این آژانس گفت: “رنگ هایی که مدتی است ندیده ایم.”

نقشه ای پیش بینی دما را برای 25 ژوئن تا 29 ژوئن 2022 نشان می دهد. (عکس: سرویس ملی هواشناسی)

تنها بخش‌هایی از ایالات متحده که انتظار نمی‌رود اواخر این هفته متورم شوند، بخش‌هایی از نیومکزیکو، کلرادو، مونتانا و داکوتای شمالی بودند.

گنبد گرما بیشتر دوشنبه بر غرب میانه بالا تأثیر می گذاشت. سرویس ملی هواشناسی هشدارهای گرمای بیش از حد و توصیه های گرمای بیش از حد را برای تمام ایالت مینه سوتا و همچنین بسیاری از ایالت های همسایه صادر کرد و میلیون ها نفر را برای دمای بسیار بالا در حالت هشدار قرار داد.

پیش بینی می شد که مینیاپولیس دوشنبه با شاخص گرمای 107 به 100 برسد – شرایط به قدری گرم که جاده ها را تهدید می کند. وزارت حمل و نقل مینه سوتا هشدار داد. فارگو، داکوتای شمالی – شهری که به‌خاطر زمستان‌های سرد و برفی‌اش معروف است – قرار بود دوشنبه به 98 برسد.

به گفته Accuweather انتظار می‌رود که گرما روز سه‌شنبه به سمت جنوب، غرب میانه، جنوب و جنوب شرقی حرکت کند. هواشناسان Accuweather می‌گویند روز سه‌شنبه در تگزاس، اوکلاهاما، آرکانزاس، لوئیزیانا، می‌سی‌سی‌پی و آلاباما چنان گرم و مرطوب خواهد بود که دمای آن به 110 درجه می‌رسد.

تا روز چهارشنبه، Accuweather پیش‌بینی می‌کند که بخش‌های بیشتری از جنوب شرق در هوای گرم و سرد غرق شود.

پیش‌بینی می‌شود که نیواورلئان که در آخر هفته رکورد روزانه را شکسته بود، تا پایان هفته به 100 درجه برسد. موبایل، آلاباما قرار است به 103 برسد، مانند آستین، تگزاس.

چشم انداز دو هفته ای سرویس ملی هواشناسی نشان می دهد که گرمای شدید ممکن است تا تعطیلات چهارم جولای ادامه داشته باشد.

این آژانس هشدار می دهد که این گرمای پایدار می تواند برای سلامتی شما خطرناک باشد. اگر منطقه شما با درجه حرارت شدید مواجه است، خدمات هواشناسی به شما توصیه می کند که به دنبال تهویه مطبوع باشید، هیدراته بمانید و تا حد امکان از نور خورشید دور بمانید.[ad_2]

Leave a reply