گلوکشتات زمینی را برای اداره اول پلیس، دادگاه دریافت می کند

[ad_1]

گلوکستاد، خانم. (WJTV) – رهبران شهر گلوکشتات اعلام کردند که دو جریب زمین به منظور ساختن اداره پلیس جدید و دادگاه شهرداری شهر به دست آورده اند.

در حال حاضر، اداره پلیس گلوکشتات و دادگاه شهرداری هر دو در تالار شهر مستقر هستند. رهبران شهر معتقدند که اداره و دادگاه باید در یک ساختمان جداگانه باشند.

شهردار والتر موریسون گفت که قانونگذار می سی سی پی 1،000،000 دلار برای کمک به تامین مالی این پروژه تصویب کرده است. این شهر از زمانی که شهر برای اولین بار در سال 2021 تأسیس شد، با پشتکار روی این پروژه کار کرده است.

«می‌خواهم به‌ویژه از رئیس مجلس فیلیپ گان، معاون فرماندار هوسمان، سناتورها والتر میشل، جاش هارکینز، بریگز هاپسون و نمایندگان جیل فورد، کارل الیور و جان رید تشکر کنم. ما بسیار هیجان زده هستیم زیرا این کاری است که باید انجام می شد.”

به گفته شهردار موریسون، اداره پلیس در حال حاضر در یک دفتر در شهرداری با 16 افسر پلیس فعلی مستقر است. با ساختمان جدید، انتظار می رود این بخش در آینده رشد کند.

موریسون گفت: “ما در نهایت، در ادامه راه، به تالار شهر خود نیاز داریم.” “این یک روند گام به گام است، بنابراین خزیدن بود، اما امیدوارم که به زودی راه برویم.”

شهر زمین را از آنتونی موریسون، که یک توسعه‌دهنده است و با شهردار ارتباطی ندارد، دریافت کرد. به گفته شهردار، آنتونی یک جریب زمین شهر را به قیمت خود فروخت و هکتار دوم را بدون هیچ هزینه ای به شهر اهدا کرد.

“ایمنی افرادی که در گلوکشتات زندگی می کنند و همچنین مشاغلی که در اینجا فعالیت می کنند برای ادامه رشد و شکوفایی شهر حیاتی است. به عنوان توسعه دهندگان و صاحبان مشاغل که قصد دارند درازمدت در اینجا باشند، تصمیم برای اهدای این کمک مالی بود. آنتونی گفت: برای ما آسان است.

این شهر امیدوار است در سال 2023 در اداره پلیس جدید و دادگاه شهرداری دست به کار شود.

[ad_2]

Leave a reply