گزارش: هیچ هواپیمای شواهدی در سقوط می سی سی پی از کار افتاده است

[ad_1]

آکسفورد، خانم. (AP) – بر اساس گزارشی که روز چهارشنبه توسط هیئت ملی ایمنی حمل و نقل منتشر شد، هیچ مدرکی مبنی بر اینکه آسیب ساختاری باعث سقوط هواپیما در ماه مارس در شمال می سی سی پی که منجر به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن پسرش شد، وجود ندارد.

مقامات در 31 مارس پس از اینکه یک هواپیمای خصوصی کوچک نتوانست به فرودگاهی که از آن بلند شده بود بازگردد، از سقوط مطلع شدند. یک تلفن همراه متعلق به یکی از مسافران هواپیما در جاده ای روستایی در نزدیکی شهر کالج آکسفورد به صدا درآمد.

این گزارش فاش کرد که دو دوست پدر که خلبان آن بود، هواپیما را در حوالی ساعت 7 بعد از ظهر در حال پرواز مشاهده کردند و پس از اینکه خلبان همچنان به تماس ها و پیام های روز بعد پاسخ نداد، به مقامات محلی اطلاع داده شد. هنگامی که نمایندگان به منطقه رسیدند، لاشه هواپیما و خلبان را مرده دیدند. پسرش که ابتدا گم شده بود، بعداً حوالی نیمه شب پیدا شد و با جراحات به بیمارستان منطقه منتقل شد.

یکی از دوستان اشاره کرد که برای خلبان غیرعادی بود که در عصر پرواز کند.

بال چپ و ارابه فرود هواپیما از درختی در حدود 15 فوت (4.5 متر) از لاشه اصلی هواپیما آویزان شده بود. ارتفاع درختان در نزدیکی محل سقوط 75 فوت (23 متر) برآورد شده است.

یافته های آژانس مقدماتی است و ممکن است در آینده تغییر کند.

[ad_2]

Leave a reply