گزارش حسابرس نشان می دهد که قتل جکسون میلیون ها هزینه برای مالیات دهندگان داشته است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – هزینه قتل برای مالیات دهندگان جکسون چقدر است؟ دفتر حسابرسی دولتی گزارشی را منتشر کرد که در آن هزینه قتل در می سی سی پی مورد بحث قرار گرفت.

در این گزارش آمده است که می سی سی پی از سال 2018 نسبت به هر ایالت دیگر، نرخ قتل بالاتری داشته است. شهر جکسون در سال گذشته بیش از هر شهر بزرگ دیگری در کشور، سرانه قتل را داشته است.

تحقیقات ذکر شده در این گزارش نشان داد که میانگین هزینه مستقیم قتل برای مالیات دهندگان در سراسر جنوب شرقی ایالات متحده از 900000 دلار تا 1.2 میلیون دلار متغیر است. هزینه شامل پاسخ به صحنه جرم و پاکسازی، درمان پزشکی و غرامت برای قربانی، بررسی پرونده و پیگرد قانونی، حبس و درآمد مالیاتی از دست رفته است. این اعداد نشان می دهد که مالیات دهندگان بین 136.9 تا 182.4 میلیون دلار به دلیل قتل در جکسون در سال 2021 هزینه کرده اند.

علاوه بر هزینه های مستقیم برای مالیات دهندگان، این گزارش نشان داد که هزینه های غیرمستقیم جرم نیز وجود دارد. این گزارش بیان می‌کند که با افزایش تعداد تیراندازی‌ها و قتل‌های گزارش‌شده در نزدیکی، تا 7.5 درصد مشاغل بیشتری تعطیل می‌شوند. ارزش خانه و نرخ مالکیت خانه با گزارش گلوله ها و قتل های بیشتر آسیب می بیند. کاهش سطح جرم خشونت آمیز در یک منطقه منجر به افزایش درآمد مالیات بر دارایی می شود.

بر اساس این گزارش، راه حل افزایش تعداد افسران مجری قانون خواهد بود. در این گزارش تخمین زده می شود که 100 افسر پلیس جدید در خیابان می توانند از 6 تا 10 قتل در سال جلوگیری کنند.

گزارش کامل را در سایت سازمان بازرسی کل کشور بخوانید.

[ad_2]

Leave a reply