گزارش: تلفن‌های همراه دولتی استفاده نشده برای مالیات‌دهندگان می‌سی‌سی‌پی

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – طبق گزارش جدید دفتر حسابرسی ایالتی شاد وایت، مالیات دهندگان می توانند سالانه 350000 دلار پس انداز کنند اگر تلفن های همراه صادر شده دولتی با استفاده کم یا بدون استفاده خاموش شوند.

وایت گفت: “دفتر من برخی از بزرگترین پرونده های کلاهبرداری در تاریخ ایالت را مدیریت کرده است، اما ما همچنین متعهد هستیم که به دنبال پس انداز در کوچکترین گوشه های دولت ایالت باشیم.” “اگر ما این پول را که برای تلفن‌های همراه بلااستفاده خرج می‌شود تغییر کاربری دهیم، می‌توانیم حقوق 11 افسر پلیس جدید را بپردازیم یا هر سال 14 ماشین جدید پلیس را در خیابان‌ها قرار دهیم.”

بر اساس این گزارش، 30 درصد از بیش از 2100 دستگاه تلفن همراه آنالیز شده استفاده اندکی یا بدون استفاده داشتند. وایت گفت که این دستگاه ها از پنج سازمان دولتی تهیه شده اند که مجموع بودجه سالانه آنها تقریباً 75 درصد از هزینه های سالانه ایالت را تشکیل می دهد.

این گزارش همچنین فرصت‌هایی را برای سازمان‌های دولتی برای اندازه‌گیری مناسب برنامه‌های تلفن همراه برای کاهش هزینه‌های غیرضروری شناسایی کرد.

وایت گفت: «ما می‌توانیم به جای پرداخت هزینه برای تلفن‌های همراه بلااستفاده، هزاران کتاب درسی دیگر را هر ساله در کلاس‌های درس بگذاریم، تلفن‌های همراه کم مصرف فقط فرصت دیگری برای دولت است تا پول‌هایی را که در حوزه‌های مهم‌تر خرج می‌شود، سرمایه‌گذاری کند.

2022-Analysis-Cost-of-Cell-Phones-In-Agencies-a-Limited-Reviewدانلود

[ad_2]

Leave a reply