گروه می خواهد قبر جادوگر یازو را حفاری کند

[ad_1]

شهر یازو، خانم. (WJTV) – گروهی علاقه مند به یافتن اینکه چه کسی زیر قبر جادوگر یازو قرار دارد، درخواست حفاری این سایت را کرده است.

Yazoo Herald گزارش داد که گور جادوگر را می توان با حلقه های زنجیر در گورستان گلنوود پیدا کرد. کتاب «پسر خوب» نوشته ویلی موریس داستان پیرزنی را روایت می‌کند که در رودخانه یازو زندگی می‌کرد و در حال تطمیع و شکنجه ماهیگیران گرفتار شد. پس از تعقیب در میان باتلاق ها، او در شن های روان غرق شد و قول داد که در 20 سال آینده بازگردد و شهر را با خاک یکسان کند.

سو پترسون از جامعه تاریخی محلی گفت که یک دانشجوی فارغ التحصیل از دانشگاه می سی سی پی جنوبی می خواست بداند چه کسی واقعاً در قبر جادوگر دفن شده است. پترسون گفت هیچ کس نمی داند.

یک باستان‌شناس زیستی و گروهش از پترسون پرسیدند که آیا می‌توانند قبر را حفاری کنند. پترسون گفت که این گروه برای این پروژه هزینه خواهد کرد، اما به کمک یک سیستم رادار نقشه برداری زمینی برای کشف آنچه در زیر زمین وجود دارد، نیاز دارد.

پترسون پس از صحبت با گروه های محلی و شهر گفت که این درخواست به دلیل احترام رد شد.

به نوشته این روزنامه، نظریه ای وجود دارد مبنی بر اینکه مردی که از اعضای انجمن برادری Odd Fellows بوده است در قبر دفن شده است. حلقه های زنجیره ای اطراف قبر ممکن است با برادری مرتبط باشد.

[ad_2]

Leave a reply