گروهبان پلیس “خجالت” لافایت. اخراج به دلیل دروغگویی، آزار و اذیت

[ad_1]

لافایت، لا. (KLFY) – افسر سابق پلیس لافایت و رئیس پلیس موقت وین گریفین به دلیل دروغ گفتن در جریان تحقیقات در میان گزارش های مربوط به آزار جنسی اخراج شد.

بر اساس نامه پایان کار خود که چهارشنبه به KLFY منتشر شد، گریفین، 44 ساله، متهم به ارائه اطلاعات نادرست در یک جلسه دادرسی پیش انضباطی در 13 ژانویه 2022 است.

این جلسه از شکایت یکی از کارکنان اداره پلیس لافایت به منابع انسانی در 18 اکتبر 2021 ناشی شد.

بیانیه کتبی دستی، که جزئیات ادعاهای آزار جنسی را توضیح می دهد، توسط یک ناظر مرد به دلیل موقعیتش از یک افسر پلیس زن رده پایین تر، به HR تحویل داده شد.

گریفین سپس برای شروع تحقیقات در مرخصی اداری قرار گرفت.

در نامه پایان کار چهار صفحه ای، اگرچه به شدت ویرایش شده بود، مونت پوتیه، رئیس پلیس موقت، رفتار گریفین را تشریح کرد که قوانین مختلف را زیر پا گذاشت. دولت تلفیقی لافایتخط مشی ها و رویه ها و دستورات عمومی اداره پلیس لافایت.

“در 11 نوامبر 2021 توسط منشور حقوقی افسر پلیس خود به شما توصیه شد و با شما مصاحبه شد … پس از بررسی دقیق تحقیقات اداری و بررسی توضیحات شفاهی شما، اقدامات شما به منزله نقض دستورات عمومی LPD تلقی شد. خط مشی ها و رویه های LCG.”

بخش‌های دیگر نامه به جزئیات چگونگی بررسی یک تلفن همراه از شاکی برای داده‌های مربوط به تحقیقات پرداخته است.

این همچنین جزئیاتی را توضیح می دهد که چگونه رئیس موقت گریفین اجازه داد تلفن همراهش مورد بررسی قرار گیرد، اما هیچ داده ای در مورد تلفن مربوط به تحقیقات وجود نداشت زیرا اخیراً فعال شده بود.

پوتیه نوشت: “اقدامات شما باعث شرمساری دولت تلفیقی لافایت، اداره پلیس لافایت و افسران ما شده است که با افتخار این نشان را بر تن می کنند و به محافظت و خدمت به شهروندان و جامعه تجاری شهر لافایت افتخار می کنند.”

نامه پایان کار را در زیر بخوانید

Griffin_Termination_Letter _-_ 1-20-22_Redacted1 دانلود

در ماه فوریه، گریفین رسماً پایان کار خود را اعلام کرد.

[ad_2]