گردش های مخزن گاز: موزه بی بی کینگ

[ad_1]

ایندیانولا، خانم. (WJTV) – هر تابستان، بی بی کینگ به زادگاهش، ایندیانولا، می سی سی پی بازمی گشت و به عنوان هدیه به محلی که ریشه هایش را داشت، در BB King Homecoming به صورت رایگان اجرا می کرد. بی بی برای روزی که اینجا بود پادشاه بود.

در سال 2008، ایندیانولا با افتتاح موزه بی بی کینگ و مرکز تفسیری دلتا به پادشاه بازگشت. این موزه داستان یک مرد جوان دلتا با استعداد و رویا را روایت می کند و اینکه چگونه از دلتا با اتوتوپ به سمت ستاره شدن و تحقق رویای خود خارج شد.

بچه‌ها هم برای BB مهم بودند. او یک قسمت ویژه را درست در جلو برای دیدن کنسرت اختصاص داد و همیشه برای آنها وقت داشت. این دلیل دیگری بود که او به دلتا بازگشت. به بچه ها نشان دهید که می توانید از اینجا باشید، اما می توانید هرکسی که می خواهید باشید.

وقتی ایندیانولا تصمیم گرفت موزه بی بی کینگ را ایجاد کند، تصمیم گرفتند آن را به مقصد تبدیل کنند. مکانی برای آمدن به آن، و آن است. ارزش مخزن بنزین را دارد که به آن برسی و برگردی.

پس از مرگش در سال 2015، بی بی در این موزه به خاک سپرده شد.

window.loadAnvato({“mcp”:”LIN”,”width”:”100%”،”height”:”100%”،”video”:”7843045″,”autoplay”:false,”expect_preroll”:true “pInstance”:”p3″، “plugins”:{“comscore”:{“clientId”:”6036439″، “c3”:”wjtv.com”، “ورژن”:”5.2.0″، “useDerivedMetadata” :true,”mapping”:{“c3″:”wjtv.com”،”ns_st_st”:”wjtv”،”ns_st_pu”:”Nexstar”،”ns_st_ge”:”News”،”cs_ucfr”:””}} “dfp”:{“adTagUrl”:”

[ad_2]

Leave a reply