کیسی وایت به قتل ویکی وایت متهم شد

[ad_1]

(نیوزنشن) – کیسی وایت، زندانی که در ماه آوریل از زندان آلاباما فرار کرد، به قتل در قتل افسر اصلاحاتی که به او کمک کرد تا او را ترک کند، متهم شده است.

ویکی وایت و کیسی وایت، افسر اصلاحات، پس از فرار از زندان از بازداشتگاه شهرستان لادردیل در فلورانس، آلاباما، متواری شدند و مجریان قانون را در یک تعقیب 11 روزه هدایت کردند که این شهر را به خطر انداخت.

مقامات در آن زمان گفتند که ویکی و کیسی وایت “رابطه خاصی” داشتند اما با هم ارتباطی نداشتند.

کیسی و ویکی وایت در نهایت پس از تعقیب و گریز که منجر به تصادف در ایوانسویل، ایندیانا شد، دستگیر شدند. پس از تصادف، ویکی وایت به دلیل زخمی شدن با گلوله به بیمارستان منتقل شد و سپس درگذشت.

یک کیفرخواست ادعا می کند که کیسی وایت باعث مرگ ویکی وایت “در جریان و در ادامه ارتکاب فرار در درجه اول” شده است. کریس کانولی، دادستان منطقه لادردیل گفت که حکم صادر شده در مورد کیفرخواست هیئت منصفه به کیسی وایت دوشنبه ابلاغ شد.

به گزارش WHNT، مقامات گفتند که این زوج “پیمان خودکشی” داشتند که در آن او خودکشی می کرد و او در تیراندازی با پلیس جان خود را از دست می داد. کیسی وایت بدون حادثه بازداشت شد.

قتل جنایتکارانه در آلاباما زمانی قابل اتهام است که فردی بمیرد در حالی که یک متهم در حال ارتکاب جرم است.

مارک مک دانیل، وکیل مدافع کیسی وایت، در بیانیه‌ای به AL.com گفت که موکلش در قتل جنایتکار خود را بی‌گناه خواهد کرد.

“تیم دفاعی تعدادی درخواست مقدماتی از جمله درخواست ایالت برای ارائه کپی کالبد شکافی ویکی وایت به تیم دفاعی ارائه خواهد کرد. پس از دریافت نتایج کالبد شکافی، تیم دفاعی درخواست‌های تکمیلی را ارائه خواهد کرد که بیان می‌کند. مک دانیل گفت که به دنبال تسکین بود.

کیسی وایت در حال حاضر در بازداشت اداره اصلاحات آلاباما به سر می برد و در حال گذراندن حکم ۷۵ ساله خود است. او همچنین متهم به قتل عمدی برای قتل کانی ریج وی در سال 2015 است. پلیس متوجه شد که ریج وی با ضربات چاقو در اتاق نشیمن خود کشته شده است، به گفته آنها قتلی برای اجاره است.

[ad_2]

Leave a reply