کنگره بحران آب جکسون را به عنوان یک شهر و ایالت بررسی می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – بر اساس نامه ای که به فرماندار ارسال شد، کنگره در حال بررسی بحرانی است که در اواخر تابستان 150000 نفر را در پایتخت می سی سی پی برای چند روز بدون آب لوله کشی کرد. تیت ریوز توسط دو مقام دموکرات.

تکرارها بنی تامپسون، از می سی سی پی، و کارولین مالونی، از نیویورک، روز دوشنبه نامه ای را ارسال کردند و خواستار اطلاعاتی در مورد نحوه برنامه ریزی می سی سی پی برای هزینه 10 میلیارد دلاری از قانون طرح نجات آمریکا و قانون زیرساخت های دو حزبی شدند و 429 میلیون دلار “به طور خاص برای ارتقای سطح بودجه اختصاص داده شده است. زیرساخت های آبی ایالت.»

آدام کومیس، یکی از کارکنان سازمان امنیت داخلی مجلس نمایندگان آمریکا و کمیته‌های نظارت و اصلاحات درباره بحرانی که 150000 ساکن جکسون را برای چند روز در اواخر ماه اوت و اوایل سپتامبر از آب جاری محروم کرد، این نامه نشان‌دهنده “شروع تحقیقات مشترک” است. کمیته، به آسوشیتدپرس گفت.

ناحیه تامپسون بیشتر جکسون را شامل می شود و او ریاست کمیته امنیت داخلی را بر عهده دارد. مالونی ریاست کمیته نظارت و اصلاحات را بر عهده دارد.

جکسون سال ها مشکل آب داشت و آخرین مشکلات در اواخر ماه اوت پس از بارندگی شدید که مشکلات را در تصفیه خانه اصلی شهر تشدید کرد و بسیاری از مشتریان را بدون آب جاری کرد، آغاز شد. جکسون قبلاً از اواخر جولای تحت هشدار آب جوش قرار گرفته بود، زیرا وزارت بهداشت ایالتی آب کدر پیدا کرد که می توانست مردم را بیمار کند.

آب جاری ظرف چند روز بازسازی شد و اخطار آب جوش در اواسط سپتامبر لغو شد، اما نامه به ریوز می‌گوید: «زیرساخت‌های نیروگاه آب در شهر همچنان نامطمئن است و خطرات برای ساکنان جکسون وجود دارد.»

این دو نماینده دموکرات کنگره درخواست کردند که محل ارسال بودجه از طریق قانون طرح نجات آمریکا و قانون زیرساخت دو حزبی، از جمله “جمعیت نژادی و اندازه جمعیت هر” جامعه ای که کمک دریافت کرده است، مشخص شود. آنها همچنین اطلاعاتی را در مورد اینکه آیا جکسون برای دریافت وجوه فدرال اضافی با “موانع سنگین” مواجه شده است، درخواست کردند. در این نامه از ریوز خواسته شد تا اطلاعات درخواستی را تا اکتبر ارائه کند. 31.

می سی سی پی هنوز اعلام نکرده است که چگونه پول قانون طرح نجات آمریکا را برای پروژه های آب خرج می کند. شهرها و شهرستان ها یک سپتامبر داشتند. 30 مهلت برای درخواست بودجه.

بر اساس این نامه، کارکنان کمیته نظارت در یک جلسه توجیهی با مقامات جکسون دریافتند که ایالت تلاش کرده است بودجه جکسون را برای سیستم آب خود محدود کند. در نامه آمده است که ظاهراً ایالت قصد داشت “جوامع بیش از 4000 نفر را از رقابت برای دریافت بودجه اضافی از قانون زیرساخت دو حزبی منع کند.”

تامپسون و مالونی در نامه خود همچنین به گزارش AP اشاره کردند مبنی بر اینکه ریوز در تأخیر بودجه برای تعمیرات سیستم آب در جکسون نقش داشته و مدعی است که وجوه را مسدود کرده است. دفتر ریوز بلافاصله به درخواست AP برای اظهار نظر در مورد نامه پاسخ نداد.

آژانس حفاظت از محیط زیست در ژانویه اعلامیه ای صادر کرد که سیستم آب جکسون قانون فدرال آب آشامیدنی ایمن را نقض می کند. در ماه سپتامبر، وکلای فدرال تهدید کردند که اگر شهر با مذاکرات مربوط به سیستم آب موافقت نکند، علیه آن اقدام قانونی خواهد کرد. لومومبا گفت که شهر با دولت فدرال روی طرحی برای تعمیر سیستم آب کار می کند.

ناتوانی مقامات شهری و ایالتی در ارائه یک سیستم آب قابل اعتماد به ساکنان جکسون، نشان دهنده چندین دهه اختلال در عملکرد دولت، تغییر جمعیت و زیرساخت های رو به زوال است. همچنین به نبرد سیاسی بین قانونگذاران ایالتی جمهوری خواهان و مقامات شهر دموکرات دامن زده است.

این تنش پس از آن ادامه یافت که آژانس مدیریت اضطراری می سی سی پی روز جمعه اعلام کرد که به دنبال یک پیمانکار خصوصی برای اجرای سیستم آب جکسون به مدت یک سال است. بر اساس پیشنهاد منتشر شده توسط MEMA، بودجه این توافق توسط شهر جکسون تامین خواهد شد.

در یک خبر روز دوشنبه، ریوز گفت که مقامات شهری به دفتر وی گفته اند که چوکوه آنتار لومومبا، شهردار جکسون، قصد دارد با “امتناع از مشارکت در فرآیند انتخاب اپراتور آب” به همکاری شهر پایان دهد.

ریوز گفت: «اگرچه سیاست به وضوح اولویت اوست، اما ما صرفاً در تلاش هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که آب جکسون دوباره شکست نخورد. در نهایت، ممکن است شورای شهر این قمار رادیکال را مهار کند.»

با وجود اینکه MEMA نوشت که از یک پیمانکار خصوصی “با فرماندهی یکپارچه با شهر جکسون” درخواست کرده بود، کینه توزی ایجاد شد.

ریوز تهدید کرد که اگر مسیر شهر تغییر نکند، کمک های ایالتی را خواهد گرفت. ریوز گفت که مقامات شهری اعلام کردند که “دیگر مایل به کمک دولتی نیستند و اصرار دارند که به تنهایی این کار را انجام دهند.”

در بیانیه ای، لومومبا پاسخ داد که شهر پس از سال ها درخواست حمایت ایالتی “به تنهایی پیش می رود” و جکسون “هیچ اشاره ای به پایان همکاری شهر” با مقامات ایالتی و فدرال نکرده است. شهردار گفت که شهر تا زمانی که فرصتی برای اصلاح زبان پیشنهادی نداشته باشد با درخواست پیمانکار خصوصی موافقت نخواهد کرد.

لومومبا گفت: “شهر با حمایت کسانی که واقعاً در تعمیر و نگهداری تاسیسات تصفیه آب سرمایه گذاری کرده اند، حرف آخر را خواهد زد.” ما مشتاقانه منتظر گفتگوهای سازنده ای هستیم که به جای تیتر به یک توافق واقعی منجر شود.»

___

مایکل گلدبرگ یکی از اعضای سپاه آسوشیتدپرس/گزارش برای ابتکار اخبار ایالتی آمریکا است. گزارش برای آمریکا یک برنامه خدمات ملی غیرانتفاعی است که خبرنگاران را در اتاق های خبری محلی قرار می دهد تا در مورد مسائل پنهان گزارش دهند. او را در توییتر در twitter.com/mikergoldberg دنبال کنید.[ad_2]

Leave a reply