کنت استوکس، عضو شورای شهر، میزبان تالار شهر درباره باندها و خشونت گروهی در جکسون است

[ad_1]

کنت استوکس، عضو شورای شهر بخش 3، در روز چهارشنبه، 11 می، میزبان تالار شهر بود تا در مورد فعالیت باندها و راه حل های احتمالی برای نگه داشتن جوانان جکسون در مسیر درست صحبت کند.

از ابتدای سال 2021، پلیس جکسون اعلام کرد که 43 نوجوان 13 تا 17 ساله به دلیل جرایم خشونت آمیز مانند قتل و سرقت مسلحانه خودرو دستگیر شده اند.

استوکس عضو شورا گفت: “ما باید اکنون به این کودکان دسترسی پیدا کنیم.”

استوکس عضو شورا می گوید خانه ای در وودی درایو وجود دارد که اغلب نوجوانانی که بخشی از باندهای محلی هستند در آنجا اقامت می کنند. یک مرد جکسون می گوید که نوه اش ماه گذشته در خانه بود که یک نوجوان 15 ساله به یک نوجوان 15 ساله دیگر شلیک کرد و او را کشت. او می گوید که نوه اش بارها به خانه رفته است، حتی اگر خانواده به محله امن تری در شمال جکسون نقل مکان کردند.

پدربزرگ جکسون می‌گوید: «فقط یکسری از بچه‌ها در خانه دراز می‌کشند.» پدربزرگ جکسون گفت: «هر کسی که واقعاً صاحب خانه است، به نوعی به او اجازه می‌دهد هر کاری می‌خواهد انجام دهد. من در تلاش هستم تا جان نوه‌ام را نجات دهم. وی ادامه داد: او 15 ساله است.

یک مادر جکسون سه پسر نوجوان را بر اثر خشونت با اسلحه از دست داد و به والدین دیگر هشدار می دهد که قبل از اینکه خیلی دیر شود به علائم توجه کنند.

“در سال 2016 من مجموعه ای از پسران دوقلو داشتم. یکی از آنها را در سن 15 سالگی از دست دادم. در سال 2018 یک پسر را در سن 18 سالگی از دست دادم. این جمعه من پسر 15 ساله خود را از دست دادم. این بچه من بود. یک مادر جکسون گفت: به آنچه آنها می گویند گوش دهید و بچه های خود را نجات دهید.

تایری جونز، کلانتر شهرستان هیندز موافق است که والدین باید مراقب علائم باشند، زیرا او می گوید که این کار از خانه شروع می شود. کلانتر جونز می گوید که نوجوانان معمولاً قبل از ارتکاب جنایات خشن ابتدا مرتکب جنایات کوچک می شوند.

کلانتر جونز گفت: “وقتی برخی از این موارد را می بینید و آنها را مسئول نمی دانید، این به آنها سطح راحتی می دهد که می توانند مرتکب جنایات خشونت آمیز شوند و می توانند از برخی از این جنایات خشونت آمیز فرار کنند.” از طریق سیستم عدالت کیفری یا در خانه، “کلانتر جونز ادامه داد.

استوکس، عضو شورا، گفت که بسیاری از مردم به دلیل ترس از تلافی، شهامت صحبت کردن را ندارند.

استوکس، عضو شورا، گفت: «مردم مسن‌تر همیشه با ترس به من زنگ می‌زنند و می‌گویند: «خانه‌ام را می‌سوزانند».

پلیس جکسون گفت که اسلحه‌ها را از خیابان‌ها برداشته‌اند، اما نوجوانان همچنان به آنها دسترسی پیدا می‌کنند.

جیمز دیویس، رئیس پلیس جکسون، گفت: “ما با این اسلحه ها با این جوانان چه کنیم؟ افسران پلیس، ما هر روز این سوال را می پرسیم.”

یک گروهبان پلیس جکسون گفت: “ما چندین تفنگ تهاجمی را از خیابان ها برداشته ایم. به نظر می رسد که هر چه بیشتر بلند شوند، بیشتر برمی گردند.”

عضو شورای شهر استوکس همچنین از سازمان‌های مجری قانون محلی و ایالتی می‌خواهد تا برای ایجاد یک کارگروه برای سرمایه‌گذاری در فعالیت‌های باند در جکسون گرد هم آیند.

یکی دیگر از موضوعات مهم، امکان پاسخگویی والدین به هنگام ارتکاب جرایم خشونت آمیز توسط نوجوانان بود.

رئیس دیویس همچنین گفت که رهبران شهر باید بیشتر روی گروه‌های اجتماعی که به آموزش کودکان کمک می‌کنند سرمایه‌گذاری کنند.

[ad_2]