کمیسیون به دنبال تغییر قوانین رای گیری می سی سی پی است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – دسترسی به رأی دهندگان و تقسیم مجدد دو موضوع کلیدی در جلسه کمیسیون رأی دهندگان شهرستان هیندز بود.

مقامات ایالتی و شهرستانی در نشستی در روز دوشنبه، 12 دسامبر، به نگرانی‌های مربوط به خطوط تقسیم مجدد می‌سی‌سی‌پی پرداختند.

هنوز جمع و جور است. ما حاضریم روی همه سازمان‌های اجتماعی حساب کنیم تا برخی از زمین‌های تقسیم‌بندی مجدد را که ایجاد کرده‌ایم به چالش بکشند. من مطمئناً با چالش مشکلی ندارم. بو براون نماینده (منطقه 70 دی) گفت: برخی از ولسوالی های ما بریده شده اند، برخی از مناطق ما با هم ترکیب شده اند.

هدف آنها ایجاد یک روند رای گیری بدون درز با رای گیری حضوری آسان تر و حذف شیوه های منسوخ انتخابات است.

“قوانین انتخابات می سی سی پی باید بهبود یابد. ما باید قوانین انتخاباتی بازتری داشته باشیم که مشارکت را تشویق کند، ثبت نام برای رای دادن را آسان تر کند، که رای دادن را آسان تر کند. سایر ایالت ها رای گیری زودهنگام دارند. می سی سی پی ندارد. رای گیری زودهنگام. ما باید ثبت نام برای رای دادن را آسان تر کنیم. کارهایی وجود دارد که این قانونگذار باید انجام دهد تا روند رای دهندگان را بهبود بخشد، و ما در جلسه آینده روی آن کار خواهیم کرد.” دیوید بلونت (D-District 29).

آن‌ها می‌خواهند تجربه رای‌دهی را برای همه افزایش دهند و در عین حال رای‌دهی را برای افراد ناتوان و سالمندان قابل دسترس‌تر کنند.

در حالی که کمیسیون رأی گیری شهرستان هیندز برای انتخابات 2023 آماده می شود، آنها در حال آماده شدن برای حضور در مقابل قانونگذارانی هستند که درخواست منابع برای خدمت در بزرگترین مناطق رأی گیری در ایالت را دارند.

[ad_2]

Leave a reply