کمیته مجلس نمایندگان تا 4 میلیون دلار برای مرکز سوختگی UMMC تصویب کرد

[ad_1]

کمیته تخصیص مجلس نمایندگان روز دوشنبه لایحه ای را تصویب کرد که به مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی 4 میلیون دلار کمک مالی فدرال برای کمک به کووید-19 برای ایجاد یک مرکز سوختگی اعطا می کند.

مقامات UMMC گفته اند که UMMC برای یک مرکز سوختگی مناسب است و وضعیت بیمارستان به عنوان مرکز ترومای سطح 1 آنها را در موقعیت مراقبت از این بیماران قرار می دهد.

مشخص نیست که بیمارستان چگونه به رقم 4 میلیون دلار رسیده است. می سی سی پی امروز یک درخواست سوابق عمومی را به وزارت بهداشت می سی سی پی برای درخواست UMMC برای تعیین مرکز سوختگی ارسال کرد، اما این وزارت گفت که نمی تواند سوابق را تولید کند زیرا برنامه حاوی “اسرار تجاری یا اطلاعات محرمانه یا اطلاعات تجاری یا مالی” است.

می سی سی پی امروز پرسید که آیا می توان این برنامه را ویرایش کرد تا هرگونه اطلاعاتی از این دست حذف شود، اما تا روز سه شنبه پاسخی دریافت نکرده است.

دکتر. آلن جونز، معاون معاونت امور بالینی، قبلاً گفته بود که بیمارستان «زیرساخت‌های لازم را دارد» اما باید استخدام‌های بیشتری از جمله حدود 30 پرستار که به طور خاص در مراقبت از سوختگی آموزش دیده‌اند، ایجاد کند.

“این بلافاصله نخواهد بود. جونز گفت: با گذشت زمان، رشد خواهد کرد.

او همچنین گفت که آنها مجبور نخواهند بود تخت های اضافی برای ایجاد یک مرکز سوختگی اضافه کنند. در حال حاضر، بیماران سوختگی در یک واحد معمولی در بیمارستان تحت درمان هستند – اما مشخص نیست که دقیقاً چه تعداد و در چه سطحی از شدت آن است.

جونز و دیگر مقامات علنا ​​اعلام کرده اند که بیمارستان در حال حاضر در حال درمان بیماران سوختگی کودکان است. اما طبق یک ایمیل داخلی که در اوایل فوریه ارسال شد و توسط می سی سی پی امروز به دست آمد، UMMC در حال انتقال به خارج است: بیمارانی که بیش از 20 درصد از کل سطح بدن سوختگی دارند. آسیب استنشاقی؛ سوختگی الکتریکی؛ سوختگی ضایعات صورت، دست ها، پاها، اندام تناسلی؛ و بالاخره بچه ها

لایحه دیگری که به مرکز پزشکی باپتیست 12 میلیون دلار برای ایجاد یک مرکز سوختگی تحت نظر مدیر سابق مرکز پزشکی مریت هلث مرکزی، دکتر دکتر اعطا می کند. درک کالنان، هنوز زنده است، اما از کمیته خارج نشده است. اگر این لایحه تا مهلت فردا از مجلس خارج نشود، این لایحه که توسط رئیس مجلس نمایندگان فیلیپ گان تهیه شده است، از بین خواهد رفت.

درخواست‌های نظر باپتیست و گان بلافاصله صبح سه‌شنبه برگردانده نشد.

مقامات باپتیست قبلاً گفته بودند برای پیشبرد مرکز سوختگی، باید تجهیزات تخصصی و ظرفیت مراقبت های ویژه اضافی را به دست آورند. کولنان در اتاق های عمل استاندارد عمل می کند.

سنا اخیراً لایحه‌ای را مورد بحث قرار داد که به اصلاحات قانونی اجازه می‌دهد که قبلاً به UMMC اجازه ایجاد یک مرکز سوختگی را می‌داد.

این قانون پس از بسته شدن مرکز سوختگی در گرین ویل در سال 2005 ایجاد شد و قانونگذاران ایالتی با معاون وقت مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی، دکتر دکتر تماس گرفتند. دن جونز در مورد ایجاد یک مرکز سوختگی در UMMC. جونز به می سی سی پی تودی گفت که از قانونگذاران خواسته است تا تعهدی سالانه برای کمک به UMMC در اجرای برنامه داشته باشند، اما قانونگذاران فقط یک بار پول پیشنهاد کردند.

UMMC با استناد به محدودیت‌های مالی کنار رفت، اما قانون‌گذاران با این وجود در سال 2007 لایحه‌ای را بدون بودجه به تصویب رساندند و گفتند که دانشگاه «باید» مرکز سوختگی می‌سی‌سی‌پی را ایجاد کند.

سن جان پولک، R-Hattiesburg، می خواست قانونی را تصویب کند که می گفت اگر می سی سی پی مرکز سوختگی مشخصی نداشته باشد، UMMC “باید” این مسئولیت را بر عهده بگیرد. او می خواست این زبان را حذف کند تا به دیگران اجازه رقابت بدهد.

او همچنین در مورد تعهدات مالی آینده از سوی قوه مقننه در صورت ایجاد مرکز سوختگی توسط UMMC ابراز نگرانی کرد.

“اگر مرکز دیگری این کار را انجام دهد (مرکز سوختگی)، ایالت می سی سی پی مسئولیتی در قبال هزینه های عملیاتی دیگر پس از تخصیص اولیه ندارد. پولک گفت: با UMMC، هر گونه هزینه عملیاتی که ممکن است مورد نیاز باشد، دولت مسئول خواهد بود.

بر اساس ارائه‌ای که هفته گذشته توسط مدیر مالی نلسون ویچولد انجام شد، UMMC در حال حاضر 15 میلیون دلار در شش ماه اول سال مالی خالی است. مقدار “روزهای نقدی” بیمارستان یا مدت زمانی که بیمارستان می تواند فعالیت های خود را تنها با پول نقدی که دارد ادامه دهد، از حدود 135 روز در ژانویه 2022 به 84 روز در حال حاضر کاهش یافته است.

لایحه UMMC اکنون برای رای گیری به مجلس نمایندگان خواهد رفت.

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.

[ad_2]

Leave a reply