کمک مالی 8 میلیون دلاری برای کمک به تغییر زمین در امتداد بزرگراه 80 در کلینتون

[ad_1]

کلینتون، خانم (WJTV) – کمک 8 میلیون دلاری قانونی برای کمک به تغییر زمین بین بزرگراه 80 و بین ایالتی 20 در غرب جاده اسپرینگریج در کلینتون استفاده خواهد شد.

به گفته رهبران کالج می سی سی پی (MC)، این بودجه از هزینه های مربوط به کار سایت، ساخت و ساز و توسعه خیابان ها، روشنایی خیابان ها و سیگنال ها، سیستم ها و تجهیزات توزیع برق و ارتباطات، زیرساخت های سیستم آب و فاضلاب، و زیرساخت های مرتبط پشتیبانی می کند. در ملک

این پروژه که مشارکتی بین MC، شهر کلینتون و بن واکر، توسعه‌دهنده محلی و صاحب کسب‌وکار است، قرار است این ملک را به یک جاذبه لوکس برای خریداران، غذاخوری‌ها و کارآفرینان تبدیل کند.

دکتر. بلیک تامپسون، رئیس MC، گفت که این توسعه برای همه کسانی که در پردیس کلینتون مشغول به کار و تحصیل هستند، مفید خواهد بود.

تامپسون گفت: “این پروژه برای مدت طولانی در رویا بود.” “من از شهر کلینتون، ایالت می سی سی پی و بن واکر برای پیوستن به ما و برداشتن اولین گام برای تحقق توسعه سپاسگزارم. سخنران، شهردار فیل فیشر، و هیئت مدیره شرکای قابل توجهی در حمایت از آنها در طول اولین مرحله از پروژه بوده اند.

فاز اول این پروژه حدود 45 تا 50 هکتار را شامل می شود که از زمین های واکر در مجاورت جاده اسپرینگریج و املاک دانشگاه تا خطی تقریباً موازی با خیابان کاپیتول امتداد دارد. فاز دوم، که انتظار می‌رود حدود سه سال دیگر آغاز شود، بقیه زمین‌های MC را در جنوب بزرگراه 80 توسعه خواهد داد.

هیئت مدیره کلینتون آلدرمن در 19 ژوئیه به تصویب طرح مفهومی توسعه رأی داد.

واکر گفت: «این یک قطعه دارایی بسیار توسعه نیافته برای مدت طولانی بوده است. «ما احساس می کنیم که نیاز به خرده فروشی سطح بالا در کلینتون وجود دارد. اگر بتوانیم نوع مناسبی از فروشگاه‌ها و رستوران‌ها را تهیه کنیم، به شهروندان کلینتون محلی برای خرید و صرف غذا بدون نیاز به رفتن به جوامع دیگر می‌دهد. به نوبه خود، باید به کالج با دانشجویان آینده کمک زیادی کند.”

[ad_2]

Leave a reply