کمپین مردم فقیر برای آب سالم در جکسون راهپیمایی می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – فعالان محلی و ملی روز دوشنبه در یک راهپیمایی و تجمع در مرکز شهر جکسون شرکت کردند. آنها از رهبران ایالت خواستند تا منابع بیشتری را در زیرساخت های آب جکسون قرار دهند تا به شهر کمک کنند تا بحران آب را پایان دهد.

کمپین بینوایان به همراه دیگر سازمان ها و فعالان محلی، راهپیمایی و تجمع «دوشنبه اخلاقی» را برگزار کردند. راهپیمایی از موزه اسمیت رابرتسون آغاز شد و از مرکز شهر جکسون به عمارت فرماندار رفت. هدف آنها این است که بر قانونگذار فشار بیاورند تا منابع بیشتری را برای رفع مشکلات زیرساخت های آب در اختیار شهر قرار دهد.

برترون موک-محمد پزشکی است که در شهر جکسون زندگی و تمرین می کند. وی گفت: بحران آب باعث ایجاد چالش‌های متعددی شده است.

“زمانی که در حال انجام عمل جراحی، روش ها و تمیز کردن زخم هستید، حتی اگر از آب استریل استفاده می کنیم. آب باید تمیز باشد. اگر دیالیز می کنید، آب باید تمیز باشد. هر گونه ناخالصی می تواند بر روی بیمار خاص تاثیر بگذارد. ماک-محمد گفت، یک کشور آفریقای غربی در واقع آب بهتری نسبت به جکسون دارد.

بحران آب همچنین فشار زیادی بر جوانان جکسون وارد کرده است. اعضای انجمن مربیان می سی سی پی (MAE) در این تجمع حمایت کردند. آنها گفتند که باید کاری کرد، زیرا بسیاری از دانش آموزان به دلیل بحران آب وقتی نمی توانند به مدرسه بروند، عقب می مانند.

“وقتی فشار آب کم است، فشار آب وجود ندارد، مدارس ما باید تعطیل شوند، و ما باید به یادگیری مجازی برویم. به همین دلیل است که ما اینجا هستیم. ما دانش آموزان زیادی داریم که از آسیب پذیرترین دانش آموزان ما هستند، که مجازی هستند. جورج استوارت با MAE گفت: یادگیری خیلی خوب عمل نمی کند.

سازمان دهندگان گفتند که قصد دارند به طور مداوم هر چند هفته یک بار در مرکز شهر جکسون راهپیمایی و تجمع کنند.

[ad_2]

Leave a reply