کمدین شلیک شده توسط شوهر زنی که با او رابطه داشته است: اسناد دادگاه

[ad_1]

ایندیاناپولیس (WXIN) – اسناد دادگاه جزئیات رابطه‌ای را نشان می‌دهد که منجر به خشونت شد، رونالد سکستون، کمدین «باب و تام»، معروف به دانی بیکر، و یک زن ایندیانا.

سکستون قبلاً به WXIN Nexstar در مورد نحوه اصابت گلوله هنگام رانندگی یک وسیله نقلیه اجاره ای در ایندیاناپولیس در دسامبر گفته بود. 11، پس از توقف در شهر برای ملاقات با کسی در یک بار. اسناد دادگاهی که به تازگی به دست آمده جزئیات بیشتری را در رابطه با خیانت آشکار می کند، از جمله اینکه چگونه سکستون به پلیس گفت مردی که به او شلیک کرد، شوهر زنی بود که با او رابطه نامشروع داشت.

اسناد دادگاه نشان می دهد که این کمدین که به خاطر شخصیت دانی بیکر در نمایش باب و تام شناخته می شود، به پلیس گفت که پس از پایان اجرا در پورتلند، ایندیانا، با “دوست دختر” خود که در فونتین تاون در نزدیکی ایندیاناپولیس زندگی می کند، تماس گرفت. از او خواست تا در یک بار و رستوران با او ملاقات کند. سکستون در حالی که از او به عنوان “دوست دختر” خود یاد می کرد، به پلیس گفت که هم او و هم این زن “در حال حاضر با افراد دیگری ازدواج کرده اند.”

پس از نیم ساعت ماندن در بار، این زوج تصمیم گرفتند به طور جداگانه به یک گاراژ پارکینگ بروند و او بتواند وسیله نقلیه خود را پیاده کند. پلیس مستند کرد که سکستون در هتلی در نزدیکی Northside Bar and Grill اقامت داشت، زیرا او در فلوریدا زندگی می کرد و فقط برای نمایش خود در شهر بود.

سکستون در ادامه به پلیس گفت که در حال رانندگی به سمت گاراژ پارکینگ، متوجه شد که یک سدان که پشت سر او حرکت می‌کرد، ناگهان در کنار شاسی‌بلند کرایه‌ای او ایستاد و تیراندازی کرد. پلیس پس از آن خاطرنشان کرد که بیوک انکلاوی که او در حال رانندگی بود مورد اصابت گلوله های متعدد از جمله چندین گلوله در شیشه سمت راننده و شیشه جلو قرار گرفته است. شیشه عقب هم تیراندازی شده بود.

یک کارآگاه خاطرنشان کرد که سکستون در گوش و گونه‌اش جراحت‌هایی داشت که با شکسته شدن شیشه‌های “روی صورتش” مطابقت داشت.

اسناد دادگاه نشان می دهد که سکستون نتوانسته است وسیله نقلیه مظنون را با جزئیاتی بیشتر از “نوعی سدان” توصیف کند. با این حال، او به افسران گفت که ضارب خود را شناخت و مدعی شد که وقتی مظنون شروع به تیراندازی کرده بود، “نمای بدون مانع و واضح” از صورت مظنون دیده است.

سکستون به پلیس گفت عامل تیراندازی پل برکمایر از فونتین تاون، شوهر زنی بود که با او رابطه نامشروع داشت.

اسناد دادگاه نشان می دهد که سکستون به پلیس گفته است که سابقه طولانی با برکمایر دارد که تقریباً 18 سال ازدواج کرده بودند. سکستون اظهار داشت که او حتی در گذشته یک دستور حمایتی علیه این زن داشته است تا “از خود در برابر (پل) برکمایر محافظت کند.”

پلیس در نهایت با همسر پل برکمایر صحبت کرد و او اظهار داشت که شوهرش از این ماجرا آگاه است. او به پلیس گفت که به شوهرش اعتراف کرد که در حال رانندگی به ایندیاناپولیس بوده تا با سکستون تماس بگیرد و متوجه شد که او خانه آنها را ترک کرده است.

طبق اسناد دادگاه، این زن به پلیس گفت که برکمایر پس از اعتراف به رفتن به ملاقات سکستون ناراحت شد. او ادعا کرد که او آنقدر ناراحت شد که مجبور شد شماره او را مسدود کند.

اسناد دادگاه جزئیاتی را نشان می‌دهد که چگونه پلیس با پینگ کردن تلفن همراه برکمایر و قرار دادن او در منطقه جنایت، به تیراندازی منجر شد. پلیس همچنین توانست فیلم‌های نظارتی را به دست آورد که نشان می‌داد یک سدان نقره‌ای پس از تیراندازی در خارج از گاراژ پارکینگ از نزدیک به SUV کرایه‌ای سکستون تعقیب می‌کند.

پلیس این سدان نقره ای را دارای چراغ های جلو آبی و شیشه های تیره توصیف کرد. جستجوی بعدی در خانه برکمایر در فوانتین‌تاون نشان داد که او یک آکورا نقره‌ای رنگ با چراغ‌های جلو آبی و شیشه‌های تیره داشت.

پلیس در جستجوی خود هیچ سلاحی پیدا نکرد. برکمایر از نظر قانونی مجاز به داشتن اسلحه نیست زیرا قبلاً متهم به سرقت جنایت شده است.

همسر برکمایر به پلیس گفت که به دلیل اتهامات گذشته از داشتن اسلحه او بی اطلاع است. او همچنین به پلیس گفت که به همسرش مشکوک است که او را از طریق GPS ردیابی کرده است.

اداره پلیس متروپولیتن ایندیاناپولیس تایید کرد که برکمایر بر اساس حکمی در روز پنجشنبه توسط اداره کلانتری شهرستان شلبی دستگیر شده است. او با اتهامات سوء قصد به قتل و حمل غیرقانونی اسلحه دستی روبرو است.

برکمایر با وثیقه 200000 دلاری در زندان ماریون کانتی نگهداری می شود.

[ad_2]

Leave a reply