کلکسیونرها به نمایشگاه عتیقه سالانه در جکسون می روند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – این بهشت ​​کلکسیونی برای کسانی بود که به سی و هفتمین نمایش سالانه باشگاه بطری عتیقه می سی سی پی آمدند.

بطری‌های کوکاکولا که دیگر تولید نمی‌شوند، تمبرهایی با قدمت بیش از یک قرن و کلکسیونرهایی که مانند یک تکه از تاریخ زنده هستند. این پیرمرد 93 ساله از زمانی که تنها هشت سال داشت، زمانی که مادرش کتابی از تمبرها را به او داد، اقلام جمع آوری می کرد. اکنون، او همچنان در جستجوی اقلام جدید است.

“من همه اینها را اینجا گذاشتم تا سعی کنم کسی را پیدا کنم که چنین چیزی داشته باشد. می توانم بیشتر بخرم. همچنین می فروشم. در درجه اول، من یک کلکسیونر هستم. فقط چیزهایی را بیرون می گذارم که کسی بگوید “من دارم”. یکی از اینها را گرفتم. من می گویم، “خب، باشه، بگذار نگاهش کنم.” می‌دانی، فقط با مردم تماس برقرار کن. آنها همان کاری را که من انجام می‌دهم جمع‌آوری می‌کنند. مادرم در هشت سالگی کلکسیون تمبر خود را به من داد. از آن زمان تاکنون مشغول جمع‌آوری وسایل هستم.”

تجربه او تفاوت چندانی با کلکسیونرهای دیگر ندارد. یک مرد از بیش از دو ساعت دورتر سوار ماشین شد تا ببیند چه معاملات و خریدهایی می تواند انجام دهد.

وسلی بودی گفت: “آیا ارزش دو ساعت و نیم سفر را داشته است؟ اوه، بله. من هر چیزی را که فکر کنم مقرون به صرفه است، می خرم. هر چیزی. کلکسیونر عتیقه

[ad_2]

Leave a reply