کلانتر: گمشده زن تنسی، شوهر سابق که گمان می رود مرده باشد

[ad_1]

شهرستان هایوود، تن. — جست و جو برای یافتن یک مادر مفقود شده دو فرزند از شهرستان هیوود و مرد مظنون به ناپدید شدن او همچنان ادامه دارد، اما کلانتر منطقه معتقد است که این زوج دیگر زنده نیستند.

گروه های جستجو چند روزی است که به طور فعال به دنبال بریتنی واتسون و همسر سابقش کوین هستند.

روز سه‌شنبه، تیم‌های جستجو در یک رمپ قایق در یک منطقه حیات‌وحش در کنار رودخانه هچی در شهرستان هیوود وارد شدند. اینجا جایی است که کوین واتسون، شوهر سابق بریتنی واتسون، پیکاپ خود و یادداشتی را که به گفته محققان، او را به ناپدید شدن همسر سابقش مرتبط می کند، گذاشته است.

“در یادداشت، او می گوید: “من می خواهم کار را برای بچه های شما آسان کنم.” بیلی گرت، کلانتر شهرستان هیوود، گفت: نمی توانم همه چیز را کلمه به کلمه به شما بگویم، اما این یکی از چیزهایی است که او گفت: “من می خواهم کار را برای بچه های شما آسان کنم.”

آن یادداشت و اطلاعات یکی از دوستان واتسون باعث شد تا بازرسان متوجه شوند که بریتنی واتسون با بازی ناپسند مواجه شده است.

گرت گفت: “فکر می کنم او از کاری که کرد پشیمان شد. او متوجه شد که از کنترل خارج شده است. او این اطلاعات را به یکی از دوستانش محرمانه گفت و آن دوست با بازرسان ما کار می کرد. بنابراین ما از این طریق بسیاری از این چیزها را می دانیم.”

بریتنی واتسون آخرین بار در 7 ژانویه به همراه همسر سابقش در خانه شان در خیابان Hillville Loop دیده شد. خانه و زمین اطراف آن به طور گسترده مورد بازرسی قرار گرفته است، زیرا ممکن است جسد بریتنی واتسون در ملک باشد.

گرت گفت: “ما اطلاعاتی داشتیم، تحقیقات به ما کمک کرد که او ممکن است آنجا باشد و بنابراین ما مطمئن هستیم که او مرده است.”

محققان بر این باورند که کوین واتسون ممکن است با غرق شدن در رودخانه هچی جان خود را از دست داده باشد، اما تیمی از اداره کلانتری شهرستان شلبی با استفاده از سونار جسد کوین را پیدا نکردند.

کلانتر نمی گوید که یادداشتی که کوین واتسون گذاشته نشان می دهد که چه اتفاقی برای بریتنی افتاده است.

او می گوید: «در چهار سال گذشته آنها تلاش می کردند تا با هم آشتی کنند و ازدواجشان را بازگردانند، اما ظاهراً با مشکلات خانگی زیادی مواجه شدند و مشخصاً به این امر منجر شد.

کلانتر می گوید فقط در صورتی که کوین واتسون زنده باشد و جان خود را نگیرد، حکم قتل درجه یک برای دستگیری او صادر می شود.

[ad_2]

Leave a reply