کلانتر می گوید 6 نفر در کالیفرنیا کشته شدند، از جمله مادر نوجوان و نوزاد 6 ماهه

[ad_1]

گوشن، کالیفرنیا (KSEE/KGPE) – مجریان قانون در کالیفرنیای مرکزی در حال بررسی مرگ شش نفر از جمله یک نوزاد 6 ماهه در تیراندازی هستند.

مایک بودرو، کلانتر شهرستان تولار، گفت که نمایندگان در اوایل صبح دوشنبه به آدرسی در گوشن به دلیل گزارش هایی مبنی بر شنیده شدن چندین تیراندازی پاسخ دادند. گوشن، جامعه ای با حدود 3000 نفر، در امتداد بزرگراه 99 بین فرزنو و بیکرزفیلد قرار دارد.

بودرو گفت که در ابتدا، نمایندگان بر این باور بودند که ممکن است تیراندازی فعال به دلیل تعداد گلوله های شلیک شده وجود داشته باشد.

وقتی نمایندگان رسیدند، دو قربانی را در خیابان مرده دیدند. هنگامی که آنها منطقه را جستجو کردند، قربانی سوم را در درب خانه پیدا کردند.

نمایندگان همچنان به جستجوی خود ادامه دادند و خواستار دریافت پشتیبان شدند و قربانیان بیشتری از جمله یک مادر 17 ساله و یک کودک 6 ماهه را پیدا کردند. هر دو از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بودند.

بودرو گفت که یکی از قربانیان زنده پیدا شد و در آمبولانس قرار گرفت. اما او موفق نشد و در بیمارستان فوت کرد.

کلانتر گفت که حداقل دو مظنون وجود دارد و این یک عمل خشونت آمیز تصادفی نبوده است.

کلانتر گفت: “ما معتقدیم که این یک خانواده مورد هدف بوده است. ما معتقدیم که انجمن های باندی در این صحنه و همچنین تحقیقات احتمالی مواد مخدر دخیل هستند.” وی افزود: کلانتری تنها یک هفته قبل از تیراندازی، در تحقیقات مواد مخدر، دستور تفتیش منزل را صادر کرده بود. او مشخص نکرد که آیا چیزی پیدا شده است یا خیر.

بودرو گفت که برخی از “بازماندگان” از خانه بدرقه شده اند.

بودرو گفت “تمام منابع” در حال اختصاص به تحقیقات است.

[ad_2]

Leave a reply