کلانتر: زندانی فراری کیسی وایت برای تیراندازی برنامه ریزی کرده بود

[ad_1]

(NewsNation) – زندانی فراری کیسی وایت پس از 11 روز تعقیب و گریز در سراسر ایالت که با تعقیب و گریز با ماشین، تصادف و مرگ یک افسر اصلاح کننده زن که به گفته مقامات او را از زندان بیرون کرد، در بازداشت به سر می برد.

بازرسان بر این باورند که افسر اصلاحات ویکی وایت به کیسی وایت مظنون به قتل کمک کرد تا در 29 آوریل از زندان شهرستان لادردیل در فلورانس، آلاباما فرار کند. مقامات گفتند که این زوج “رابطه خاصی” داشتند. ویکی وایت روز دوشنبه بر اثر جراحات وارده به خود در بیمارستان درگذشت.

دیو ویدینگ، کلانتر شهرستان واندربورگ گفت: “طرح آنها معیوب بود و شکست خورد.” “متشکرم.”

کیسی وایت در ساعت 1:42 بامداد سه شنبه به زندان کانتی واندربرگ رزرو شد. او ابتدا برای درمان جراحات وارده در تصادف روز دوشنبه در بیمارستان بستری شد. بازرسان حاضر در صحنه جراحات کیسی را “نه چندان بد” توصیف کردند و گفتند که او با پلیس همکاری می کند.

به گزارش Wedding، کیسی وایت معافیت از استرداد را امضا کرد و انتظار می‌رود که برای محاکمه به آلاباما بازگردانده شود. تاریخ و زمان انتقال وی به اطلاع عموم نخواهد رسید.

ویدینگ در حالی که جزئیات نظارت و دستگیری دو مظنون را توضیح می‌داد، گفت: “ما نکات زیادی دریافت کردیم”.

محققان بر این باورند که این زوج حدود شش روز را در متل در ایوانسویل، ایندیانا سپری کردند.

ویدینگ گفت که بازرسان بر این باور نیستند که این دو اقوام یا تماس دیگری در این شهر 120000 نفری داشته اند.

«آنها فکر می کردند که به اندازه کافی طولانی رانندگی کرده اند. آنها می خواستند برای مدتی توقف کنند، یاتاقان خود را صاف کنند و سپس مکان بعدی را برای سفر بیابند، “کلانتر گفت.

به گزارش Wedding، این زوج هزینه اقامت 14 روزه خود را در هتلی در یک مایلی محل اسارت پرداخت کردند. پلیس پس از دریافت اطلاعات در حال بررسی هتل بود.

مظنونان از هتل متواری شدند و پس از تعقیب و گریز کوتاه، اعضای گروه ضربت به وسیله نقلیه کوبیدند که پس از آن به یک گودال برخورد کرد و به سمت آن ختم شد.

ودینگ گفت که آن خندق “زندگی های بسیاری را نجات داد”، همانطور که کیسی وایت پس از دستگیری به بازرسان گفت که “او احتمالاً قصد داشت درگیر تیراندازی شود تا هر دوی آنها جان خود را از دست بدهند.”

به گفته Wedding که نمی دانست اسلحه ها را از کجا آورده اند، چهار اسلحه نیمه اتوماتیک و یک تفنگ AR-15 از خودروی آنها کشف شده است. چندین کلاه گیس که قرار بود به عنوان لباس مبدل استفاده شود نیز پیدا شد.

زندانی کیسی وایت. (دفتر کلانتر شهرستان واندربورگ از طریق AP)

به گفته مقامات، پس از سقوط، ویکی وایت، 56 ساله، با گلوله به سرش مجروح شد و در بیمارستان مرگ او اعلام شد. به گزارش Wedding، کیسی وایت تسلیم شد.

اقدامات نجات جان ویکی وایت ناموفق بود. به گفته مقامات، کالبد شکافی برای بعدازظهر سه شنبه برنامه ریزی شده است.

ویدینگ گفت: “پزشکی تحقیقاتی را انجام خواهد داد و مشخص خواهد کرد که آیا این یک گلوله خودساخته بوده است.” نشانه اولیه این است که اینطور بوده است، اما تا زمانی که تحقیقات کامل توسط پزشکی قانونی انجام نشود، هیچ چیزی را رد نمی کنیم.

ویدینگ گفت کیسی وایت از مرگ ویکی وایت پشیمان نشد.

پایان تعقیب و گریز باعث شد تا مقامات تلاش کنند تا آنچه را که اتفاق افتاده است جمع آوری کنند.

مقامات گفتند که مظنونان فورد F-150 2006 را خریداری کردند و آن را به ایندیانا بردند و سپس در یک کارواش در ایوانسویل کشف شد.

صاحب کارواش به بازرسان خبر داد، اما پلیس مطمئن نبود که آیا او پاداشی دریافت خواهد کرد یا خیر.

هنگام دستگیری، مأموران مطمئن نبودند که مظنونان کادیلاکی را که در حال رانندگی بودند، از کجا آوردند.

همراه با اسلحه، حدود 29000 دلار پول نقد از خودرو کشف شد. ودینگ گفت که این پول احتمالاً همان چیزی است که از اسناد دادگاه 95000 دلاری که نشان می دهد ویکی وایت از فروش خانه خود در ماه گذشته به جا مانده بود.

کلانتر در مورد نقش او در فرار گفت: «او را مجبور نمی کرد. این یک رابطه متقابل بود.»

کانی مور، مادر کیسی وایت، گفت که آخرین بار یک روز قبل از فرار با او تلفنی صحبت کرده است. او گفت شاید پسرش نمی دانست چه اتفاقی می افتد.

«همه چیز به همان اندازه که می‌توانست عادی بود. مور گفت، من شک دارم که او حتی می دانست که دارد می رود وقتی او وارد آنجا شد تا او را بیاورد.

ریک سینگلتون، کلانتر شهرستان لادردیل گفت، پس از بازگشت کیسی وایت به آلاباما، تدابیر بیشتری برای منزوی کردن بقیه بازداشتگاه‌ها اتخاذ خواهد شد.

او گفت که کیسی وایت “24/7 غل و زنجیر خواهد شد.”

window.loadAnvato ({“mcp”: “LIN”، “width”: “100%”، “height”: “100%”، “video”: “7670580”، “autoplay”: false، “expect_preroll”: true , “pInstance”: “p3″، “plugins”: {“comscore”: {“clientId”: “6036439”، “c3”: “wjtv.com”، “version”: “5.2.0”، “useDerivedMetadata” : true، “mapping”: {“c3”: “wjtv.com”، “ns_st_st”: “wjtv”، “ns_st_pu”: “Nexstar”، “ns_st_ge”: “Clip, Web, Morning in America, Publish”, “cs_ucfr”: “”}}، “dfp”: {“adTagUrl”: ”

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]