کلانتر اتهامات جدیدی را به حکم ویکی وایت اضافه می کند

[ad_1]

فلورانس، آلا. (WHNT) – کلانتر شهرستان لادردیل اتهامات جدیدی را به حکم دستگیری ویکی وایت اضافه کرده است.

وایت، مقامات افسر سابق اصلاحات می گویند که در فرار کیسی وایت، زندانی شهرستان لادردیل کمک کرده است، اکنون به سرقت هویت و جعل متهم شده است. نمایندگان به News 19 گفتند که او از نام مستعار برای خرید فورد اج 2007 استفاده کرده است.

اتهامات جدید ویکی وایت در رأس اتهامات قبلی او مبنی بر تسهیل گری درجه یک است.

بازرسان می گویند ویکی وایت این وسیله نقلیه را چند روز قبل از فرار خریداری کرده است. این وسیله نقلیه همچنین در هتلی در فلورانس که شب‌های قبل از حادثه در آن اقامت داشت، مشاهده شد و در پارکینگ مرکز خرید جایی که ویکی وایت خودروی گشت خود را رها کرد، قرار گرفت.

این وسیله نقلیه در روز جمعه، 29 آوریل، در یک منطقه روستایی در شهرستان ویلیامسون، تن، در نزدیکی I-65، رها شد. مقامات می گویند که راننده کامیون یدک کش که خودرو را به یک محوطه توقیف شده برده بود، پس از مشاهده آن در اخبار ساعت 6 بعد از ظهر، به مقامات محلی در مورد یدک کشی این وسیله نقلیه در روز پنجشنبه، 5 می، اطلاع داد.

SUV روز دوشنبه 9 مه برای پردازش مدارک به کلانتر شهرستان لادردیل آورده شد.

هر کسی که اطلاعاتی در مورد مکان کیسی یا ویکی دارد باید با کلانتر شهرستان لادردیل به شماره (256) 760-5757 تماس بگیرد. اگر آنها را دیدید، نزدیک نشوید و بلافاصله با 911 تماس بگیرید. نکات را می توان در وب سایت US Marshals یا با شماره (800) 336-0102 ارسال کرد.

[ad_2]