کشف پای تکه تکه شده در می سی سی پی منجر به شکستن پرونده سرماخوردگی لوئیزیانا در سال 2016 شد.

[ad_1]

ST. پریش تامانی، لا. (WGNO) – بیش از پنج سال پس از پیدا شدن یک جسد تجزیه شده و متلاشی شده در ساحل شمالی، کشف وحشتناک پای انسان در می سی سی پی کارآگاهان را به شناسایی قربانی سوق داد.

روز جمعه (7 اکتبر)، St. رندی اسمیت، کلانتر شهر Tammany تایید کرد که قربانی در تحقیقات قتل فردی به نام Kleanthis Konstantinidis بوده است. در ژوئیه سال 2016، یک رهگذر جسد کنستانتینیدیس را در Rigolets در امتداد US 90 پیدا کرد.

گزارش های اولیه از کلانتری حاکی از آن است که جسد هر دو دست و یک پا را که زیر زانو تکه تکه شده بود، از دست داده بود. علاوه بر این، زخمی در قفسه سینه قربانی وجود داشت که احتمالاً ناشی از جراحی قلب باز بود.

نمایندگان گفتند که جسد به حدی پوسیده بود که نتوانستند سن و نژاد این فرد را تعیین کنند، اما پس از کالبد شکافی اطلاعات بیشتری فاش شد. چیزی که آنها می دانستند این بود که مقتول 5:10، حدود 65 سال سن داشت و بر اثر ضربه شدید به سر جان خود را از دست داده بود.

علیرغم تلاش‌ها برای شناسایی قربانی، از جمله انتشار طرحی از ظاهر قربانی، کارآگاهان تقریباً سه سال را صرف بررسی سرنخ‌های احتمالی کردند اما در تعیین اینکه مقتول چه کسی بود و چه کسی مسئول آن بود، شانسی نداشتند. با این حال، تا زمانی که یک کشف تکان دهنده در جریان تحقیقات مرگ طبیعی در می سی سی پی بود که نور جدیدی به این تحقیقات نشان داد.

در آوریل 2019، اداره پلیس بیلوکسی در حال بررسی مرگ مردی به نام فیلیپ پوینتر بود که گمان می‌رفت به دلایل طبیعی جان باخته است. در جریان آن تحقیقات، پلیس متوجه شد که پای انسان در سطلی در اموال پوینتر کشف شده است.

اگرچه هنوز نمی دانستند، اما کشف آن غذا پاسخ هایی را می آورد که نمایندگان سال ها به دنبال آن بودند. DNA پا با بدنی که تقریباً سه سال قبل در Rigolets ریخته شده بود مطابقت داشت.

کلانتر اسمیت می گوید که این پا منجر به سرنخ های جدیدی در تحقیقات شد، از جمله چندین مصاحبه و مقدار جدیدی از شواهد برای بررسی. این کار با کمک آزمایشگاه LSU FACES، پلیس Biloxi، و پروژه DNA Doe، یک سازمان غیرانتفاعی که از شجره نامه برای شناسایی افراد متوفی ناشناس استفاده می کند، انجام شد.

سرانجام، STPSO توانست یکی از بستگان زنده قربانی را که در شمال ایالات متحده زندگی می کرد، پیدا کند. نمونه DNA از بستگان در مقایسه با قربانی تایید کرد که جسد متعلق به کنستانتینیدیس است.

بنابراین اکنون، سوالی که هنوز باقی می ماند این است که آیا فیلیپ پوینتر در آن نقش داشت؟ پاسخ کوتاه این است که کارآگاهان مطمئن نیستند. تا کنون، نمایندگان، پوینتر متوفی را مظنون اصلی تحقیقات دانسته اند. با این حال، هنوز کار برای تعیین زمان، مکان و چگونگی مرگ کنستانتینیدیس وجود دارد. کلانتر اسمیت می گوید که دفتر کلانتر در تحقیقات از نزدیک با بیلوکسی پی دی همکاری می کند.

[ad_2]

Leave a reply