کشتی گیر سابق متهم به سرقت میلیونی در رسوایی رفاهی می سی سی پی

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – یک کیفرخواست فدرال در روز پنجشنبه در می سی سی پی افشا شد که یک کشتی گیر حرفه ای سابق را متهم به اختلاس میلیون ها دلار از وجوه شبکه ایمنی فدرال برای خانواده های نیازمند و افراد کم درآمد در این ایالت کرد.

طبق اسناد دادگاه، تئودور ماروین دیبیاس جونیور، 40 ساله، از مدیسون، همراه با همدستان جان دیویس، کریستی وب، نانسی نیو و دیگران، ظاهراً به طور تقلبی وجوه فدرال، از جمله از برنامه کمک های غذایی اضطراری (TEFAP) و برای کمک های موقت به خانواده های نیازمند (TANF).

دیویس مدیر اجرایی دپارتمان خدمات انسانی می سی سی پی (MDHS) بود. دیبیاس یک کشتی گیر WWE در دهه های 2000 و 2010 بود.

به عنوان بخشی از طرح ادعایی، پس از اینکه بودجه فدرال به MDHS داده شد، دادستان ها گفتند که دیویس به MDHS دستور داده است تا وجوه را به دو سازمان غیرانتفاعی، یعنی مرکز منابع خانواده شمال می سی سی پی، واگذار کند. (FRC) و مرکز آموزش جامعه می سی سی پی (MCEC) که به ترتیب توسط Webb و New اداره می شدند.

ظاهراً دیویس به وب و نیو دستور داد تا قراردادهای ساختگی را به افراد و نهادهای مختلفی که مدعی ارائه خدمات اجتماعی بودند، از جمله حداقل پنج قرارداد ساختگی که به شرکت‌های DiBiase، Priceless Ventures LLC و Familiae Orientem LLC اعطا شده بود، اعطا کنند.

بر اساس کیفرخواست، FRC و MCEC میلیون‌ها دلار در بودجه فدرال از MDHS به DiBiase و شرکت‌های خدمات اجتماعی او ارائه کردند که دی‌بیاس آن را ارائه نکرد و قصد ارائه آن را نداشت. گفته می شود که دیبیاس از این بودجه فدرال برای خرید وسیله نقلیه و قایق و همچنین پیش پرداخت برای خرید خانه استفاده کرده است.

دیبیاس به یک فقره توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری و سرقت با سیم در رابطه با برنامه های دریافت کننده بودجه فدرال، شش فقره کلاهبرداری با سیم، دو فقره سرقت در رابطه با برنامه های دریافت کننده بودجه فدرال و چهار مورد پولشویی متهم است.

دادستان ها تصمیم می گیرند که چه کسی را متهم به یک جنایت کنند و ما از اینکه می بینیم آنها همچنان به این پرونده ادامه می دهند، سپاسگزاریم. شاد وایت، حسابرس ایالتی گفت: ما به حمایت از تلاش های آنها با شواهدی که بازرسان ما و بازرسان فدرال کشف کرده اند، ادامه خواهیم داد.

اگر مجرم شناخته شود، او با حداکثر مجازات پنج سال زندان به دلیل اتهام توطئه، حداکثر مجازات 20 سال زندان برای هر اتهام کلاهبرداری سیمی و حداکثر مجازات 10 سال زندان برای هر اتهام سرقت برنامه مواجه است. دریافت بودجه فدرال و برای هرگونه اتهام پولشویی

برادر دیبیاس، کشتی‌گیر حرفه‌ای سابق برت دیبیاس، به اتهامات ایالتی و فدرال مرتبط با این پرونده اعتراف کرد.

رسوایی اختلاس رفاهی، چهره های سرشناس، از جمله برت فاور، مدافع بازنشسته NFL را به دام انداخته است، که با اتهامات کیفری مواجه نشده است، اما در میان بیش از سه ده متهم در یک دعوی مدنی است که مدیر کنونی خدمات انسانی به تلاش برای بازگرداندن برخی از پرونده ها شکایت کرده است. در زمانی که دیویس مسئول بود، پول رفاه هدر رفت.

می سی سی پی برای دهه ها در میان فقیرترین ایالت های ایالات متحده قرار گرفته است، اما تنها کسری از پول رفاه فدرال مستقیماً برای کمک به خانواده ها اختصاص می یابد. به گفته حسابرس ایالتی و دادستان های ایالتی و فدرال، در عوض، وزارت خدمات انسانی می سی سی پی به افراد دارای ارتباط خوب اجازه داد تا ده ها میلیون دلار از مزایای رفاهی را از سال 2016 تا 2019 دریافت کنند.

وایت گفت که پول کمک موقت برای خانواده های نیازمند به پرداخت پروژه های حیوانات خانگی ثروتمندان، از جمله یک میدان والیبال به ارزش 5 میلیون دلار که فاور در دانشگاه می سی سی پی جنوبی از آن حمایت می کرد، کمک کرد. دختر فاوره از سال 2017 در مدرسه والیبال بازی می کند.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply