کسب و کارهای کوچک زیر بار تورم دست و پنجه نرم می کنند – و خوشبین نیستند

[ad_1]

کسب و کارهای کوچک به دور از جنگل هستند.

بر اساس آخرین قرائت شاخص خوش بینی کسب و کار کوچک از سوی فدراسیون ملی کسب و کار مستقل، یک انجمن کسب و کارهای کوچک مستقر در ایالات متحده، “انتظارات آنها برای رشد فروش و شرایط کسب و کار در اواخر سال جاری در مخزن است.”

در ماه مارس، NFIB نشان می دهد که خوش بینی کسب و کار به پایین ترین سطح خود از آوریل 2020 کاهش یافته است. بزرگترین نگرانی آنها؟ تورم. سی و یک درصد از افراد مورد بررسی گفتند که تورم یک نگرانی اصلی است – که بالاترین آمار از سه ماهه اول سال 1981 است، زیرا همه چیز از شیر گرفته تا هاون گران شده است.

در ماه مارس، تورم به بالاترین حد خود در 40 سال گذشته رسید که احتمالاً به اقدام فدرال رزرو منجر خواهد شد. اگر فدرال رزرو در ماه مه افزایش نرخ بهره را انتخاب کند، به طور بالقوه می تواند افزایش قیمت ها را مهار کند – اما همچنین ممکن است تقاضا را کاهش دهد و باعث رکود شود.

تشدید این موضوع، ادامه مشکلات زنجیره تامین (که 40 درصد صاحبان مشاغل می گویند تأثیر “قابل توجه” بر تجارت آنها دارد) و افزایش هزینه های نیروی کار است. با تعدیل فصلی، 49 درصد از صاحبان مشاغل می گویند که غرامت را افزایش داده اند و 28 درصد قصد دارند این کار را در سه ماه آینده انجام دهند.

در نتیجه، هزینه های بالاتر تقریباً سه چهارم صاحبان مشاغل را وادار به افزایش قیمت ها کرده است. هنوز دیگران در مورد کنترل قیمت ها حیله گر هستند. آنها در حال خرید عمده لوازم، استفاده از مواد جایگزین در مورد محصول هستند، و نیروی کاری را که در حال حاضر دارند کارآمدتر می کنند. نیاز به این نوع شلوغی احتمالاً به این زودی متوقف نخواهد شد. انتظار می‌رود تورم حتی پس از آن‌چه که برخی اقتصاددانان پیش‌بینی می‌کنند اوج آن باشد، همچنان بالا بماند.

[ad_2]