کسب و کارهای هوشمند به انجمن های ضد کار توجه می کنند

[ad_1]

Reddit به عنوان صفحه اول اینترنت شناخته شده است، اگرچه دقیقاً منبعی نیست که برای صاحبان مشاغل به ذهن خطور کند. اما کسب‌وکارها ممکن است از گرفتن یک صفحه از چند زیرمجموعه که محبوبیت آنها در طول همه‌گیری افزایش یافت، سود ببرند.

در سال گذشته که استعفای بزرگ کشور را فرا گرفت، کارمندان به Subreddit Antiwork و اخیراً به Subreddit WorkReform هجوم آوردند. در این پست‌ها موارد نقض فاحش حقوق کارگران و همچنین نمونه‌هایی از ایستادن کارگران در برابر کارفرمایان مورد بحث قرار می‌گیرد، برخی حتی تصاویری از مبادلاتی که با روسای بد انجام داده‌اند را لحظاتی قبل از کناره‌گیری از وظایف خود به اشتراک می‌گذارند. هدف دیگر پست‌ها تلاش‌های اتحادیه‌ها از سوی شرکت‌های بزرگ است.

اما به نظر می رسد که بخش دیگری از کاربران نیز این پست ها را دنبال می کنند: مدیران و کسانی که در پست های رهبری هستند. یکی از مدیران ارشد که خود را توصیف می کند، نوامبر گذشته پست کرد که subreddit شرکت آنها را تغییر داد … به سمت بهتر شدن. مدیر ارشد به اشتراک می گذارد که درآمد شرکت در طول همه گیری همه گیر افزایش یافته است و مالک کسب و کار به دنبال پاداش دادن به تیم بوده است. پس از پیگیری Subreddit Antiwork، مدیر ارشد پیش‌نویس پیشنهادی را تهیه کرد که در آن افزایش دائمی 10 درصدی دستمزد، مرخصی با حقوق بیشتر و روزهای کاری اختیاری به مدیریت پیشنهاد شد. با توجه به پوستر ناشناس، این پیشنهاد در نهایت پذیرفته شد. کاربر به آن پاسخ نداد شرکتدرخواست نظر

شرکت های دیگر توجه دارند.

شرکت استخدامی و استخدامی Career Start مستقر در روچستر، نیویورک، نوامبر گذشته شروع به ردیابی Subreddit Antiwork کرد. مدیر ارشد بازاریابی و استراتژی آن، ایان یانگ، به بنیانگذار و مدیر عامل شرکت، لیندزی مک کاتچن، در مورد تشدید رتبه و پرونده در زیرمجموعه Antiwork هشدار داد و آنها از آن زمان تالار گفتگو را دنبال می کنند. آنها از این انجمن استفاده می کنند تا بهتر بفهمند که چرا مردم مشاغل خود را با این تعداد ترک می کنند – چرا استعفای بزرگ اینقدر عالی است؟ مک کاچن پس از تجزیه و تحلیل زیرردیت های Antiwork و WorkReform، جایی برای پیشرفت در شرکت خود دید.

یکی از اولین تغییراتی که باید اجرا شود؟ این شرکت یک سرآشپز شخصی در دفتر مرکزی خود استخدام کرد که هر روز صبحانه، ناهار و میان وعده‌ها را برای کسانی که در محل هستند می‌پزد – و شروع کار هزینه را پرداخت می‌کند. مک‌کاچن می‌گوید: «ما می‌دانیم که مردم زندگی پرمشغله و برنامه‌های پرمشغله‌ای دارند و ممکن است نخواهند هر روز غذای خود را بسته‌بندی کنند یا این نگرانی را داشته باشند که چه بخورند. “خب حالا آنها نباید نگران این موضوع باشند.”

علاوه بر افزودن سرآشپز شخصی، این شرکت همچنین در حال اصلاح فرآیند بررسی خود است – به جای برگزاری یک بررسی سه ماهه، مک کاچن می گوید که شرکت ممکن است سالانه بازبینی انجام دهد. به گفته مک کاتچن، این شرکت بر روی درخواست بازخورد از پایین به بالا متمرکز است، نه تنها از بالا به پایین. او می افزاید: «مکانیزمی وجود دارد که به عنوان بررسی 360 درجه شناخته می شود، که در آن به جای اینکه مدیران به مدیران خود بازخورد ارائه کنند، کارمندان بازخوردی را به مدیران خود، تا سرپرستان خود و از طرفی به همتایان خود ارائه می دهند. ما فکر می کنیم که این یک مدل جذاب است و در حال بررسی مهاجرت به آن هستیم.”

شرکت در اینجا متوقف نمی شود. اکنون به دنبال متزلزل کردن خطوط لوله مزایای آینده خود است. برای مثال، Career Start به دنبال افزایش هزینه های زندگی است. اگرچه این شرکت هنوز درصد دقیقی را به دست نیاورده است، اما در محدوده 7 تا 11 درصد قرار دارد. این شرکت علاوه بر این قصد دارد فرصت های آموزشی و آموزشی خود را برای استعدادهای داخلی خود گسترش دهد.

پس از اجرای برخی از این تغییرات، مک‌کاچن می‌گوید که قبلاً شاهد بهبود نرخ‌های نگهداری بوده است. به گفته یانگ، نرخ فرسایش سالانه آنها کمتر از 15 درصد بود، در حالی که استانداردهای صنعتی بین 35 تا 45 درصد در نوسان هستند. این شرکت تقریباً 60 کارمند داخلی تمام وقت دارد، اما آنها بیش از 6500 کارمند W-2 در سراسر نیویورک دارند.

آنها می گویند همه چیز به گوش دادن به صدای کارمند برمی گردد.

یانگ می‌گوید: «ما دو تالار بزرگ داریم که به طور فعال در حال ارائه آن هستند. “گوش دادن هیچ هزینه ای ندارد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که ظاهر شوید. لازم نیست پست بگذارید – فقط باید به آنچه مردم می گویند گوش دهید و با مهربانی پاسخ دهید.”

و مردم صحبت می کنند. به گفته یکی از سخنگویان Reddit، Subreddit Antiwork، که دارای بیش از 1.8 میلیون عضو است، بین سال‌های 2020 تا 2021 بیش از 279 درصد از نظر مشترکین رشد کرده است، که آن را به یکی از محبوب‌ترین جوامع Reddit در سال گذشته تبدیل کرده است.

اما r/ Antiwork بدون بحث نیست: subreddit برای چند روز اوایل سال جاری پس از شرکت یکی از ناظران در مصاحبه ای با فاکس نیوز که به سرعت به سمت جنوب رفت، تعطیل شد. این تعطیلی منجر به ایجاد زیرردیت WorkReform شد که اکنون بیش از 500000 عضو دارد. مدیران تالار گفتمان Antiwork از اظهار نظر خودداری کردند در حالی که ناظران انجمن WorkReform به شرکتدرخواست‌های نظر

پس چرا دقیقاً این تالارها در سال گذشته تا این حد محبوب شدند، به خصوص زمانی که Subreddit Antiwork حدود هشت سال پیش ایجاد شد؟

پیتر بامبرگر، استاد دانشگاه تل‌آویو که بر مشاغل، رفتار سازمانی و منابع انسانی تمرکز دارد، معتقد است شرایط سختی که کارگران در طول همه‌گیری از آن‌ها برخوردار بودند، بخشی از محبوبیت را توضیح می‌دهد.

او می‌گوید: «بسیاری از افراد از تغییر ماهیت کار در حال تغییر کنار گذاشته شدند.

تالارهای گفتمان Reddit همچنین به ایجاد حس اجتماعی برای کارگران خط مقدم و کارگران از راه دور کمک کرد. بامبرگر اضافه می کند که درجه بالای انزوا و احساس تنهایی در طول همه گیری همه گیر کار را دشوارتر کرده است. تحقیقات این ادعا را تأیید می کند: مطالعه ای که توسط هاکان اوزچلیک، از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، ساکرامنتو، و سیگال بارساد، از دانشگاه پنسیلوانیا انجام شده است، نشان می دهد که تنهایی در محل کار بر عملکرد شغلی تأثیر منفی می گذارد.

محبوبیت این انجمن‌ها همچنین با صدای همبستگی کارگران که ده‌ها سال است که وجود دارد، حتی اگر در حال حاضر کاهش یافته باشد، مصادف شد: اتحادیه‌های کارگری. بر اساس مطالعه سپتامبر مرکز تحقیقات پیو، بسیاری از آمریکایی ها معتقدند که اتحادیه ها تأثیر مثبتی بر ایالات متحده دارند و کاهش عضویت در اتحادیه برای این کشور منفی است.

بامبرگر توضیح می‌دهد: «اتحادیه‌ها همیشه حول حس جوامع شغلی ساخته شده‌اند، بنابراین هر چیزی که حس جامعه را تقویت کند، اتحادیه‌گرایی را تقویت می‌کند. این می تواند به سادگی بیان و جلب حمایت دیگران باشد، چیزی که معمولاً در این دو ساب ردیت دیده می شود. تلاش‌های سازماندهی اخیر در استارباکس و آمازون نشان می‌دهد که اتحادیه‌ها ممکن است هنوز حرف‌های بیشتری برای گفتن داشته باشند.

بسیاری از کارفرمایان اکنون به این فکر می‌کنند که آینده استعفای بزرگ چیست، پدیده‌ای که هنوز هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت آن نشان داده نشده است.

اگرچه مشخص نیست که آیا این subreddit ها می توانند تغییرات طولانی مدت را ایجاد کنند یا خیر، آنها همچنان به افزایش فشار برای بهبود زندگی کارگران ادامه می دهند. به گفته کریستین جی اسپادافور، مدرس رهبری استراتژیک در مدرسه بازرگانی تاک دارتموث و همچنین مدارس بازرگانی، پزشکی و بهداشت عمومی هاروارد، رسانه هایی مانند این پاسخ به این سوال را در اختیار کارفرمایان قرار می دهند که فرهنگ سالم چگونه به نظر می رسد.

او توضیح می‌دهد که کار کردن در یک محیط کاری متخاصم دیگر خوب نیست – نه آن‌طور که قبلاً اینطور بود، اگرچه بسیاری از آنها رفتارهای سمی را در گذشته تحمل می‌کردند. او همچنین بر این باور است که استعفای بزرگ ممکن است بتواند بازنگری در مورد نحوه عملکرد این کشور نسبت به سایر نقاط جهان ایجاد کند.

اسپادافور می‌گوید: «ما در آمریکا بسیار این اخلاق را داریم که زندگی می‌کنیم تا کار کنیم، اما من فکر می‌کنم جنبش استعفای بزرگ بیشتر ذهنیتی برای تلاش برای زندگی کردن دارد. و من فکر می کنم که رنگ کار را تغییر می دهد.

[ad_2]