کتابخانه Eudora Welty به دلیل تعمیرات تا حدی بسته است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – کتابخانه Eudora Welty در جکسون از 2 می 2022 با سیستم های تهویه مطبوع خود مواجه بوده است و از آن زمان مجبور شده است تا حدی یا به طور کامل درهای خود را ببندد.

طبق دستورالعمل های OSHA، مشتریان و کارمندان نمی توانند در ساختمانی با دمای بالاتر از 78 درجه باشند. در کتابخانه Eudora Welty، دما از 82 تا بیش از 90 درجه متغیر است.

شورای فلوید، مدیر اجرایی سیستم کتابخانه جکسون هیندز، گفت که هیچ حرکتی برای تعمیرات لازم صورت نگرفته است.

شورا گفت: “نه، در واقع، ما هیچ به روز رسانی نداریم. هیئت مدیره کتابخانه مبنای قانونی برای انجام این نوع تعمیرات اساسی در یک ساختمان متعلق به شهر ندارد.” “به خوبی می‌دانیم که این چیزی نیست که هیئت‌های کتابخانه‌ها واقعاً بتوانند انجام دهند. شهرها مالک ساختمان‌ها هستند. ما از ساختمان‌ها برای ارائه خدمات کتابخانه استفاده می‌کنیم.”

به گفته شورا، در حالی که کتابخانه Eudora Welty هنوز هیچ تعمیری ندیده است، شهر به درخواست‌های تعمیر و نگهداری در کتابخانه‌های Medgar Evers و Willie Morris پاسخ داده است.

با ابهام زیاد، سیستم کتابخانه جکسون هیندز می تواند به رای دهندگان اطمینان دهد که مرکز رای گیری در کتابخانه یودورا ولتی خواهد ماند.

شورا گفت: “ما تایید کردیم که محل رای گیری، همانطور که برای انتخابات مقدماتی بود و همانطور که برای انتخابات عمومی نوامبر خواهد بود. کتابخانه Eudora Welty برای حمایت از کمیسیون انتخابات باز خواهد بود.”

سیستم کتابخانه جکسون هیندز امیدوار است که شهر به سرعت به این درخواست‌ها پاسخ دهد تا خدمات کتابخانه‌ای را که همسایگان جکسون هر روز به آن وابسته هستند، ارائه دهد.

[ad_2]

Leave a reply