کتابخانه چارلز تیسدیل در جکسون تخریب شد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – سیستم کتابخانه جکسون/هیندز پس از تخریب کتابخانه چارلز تیسدیل، یک کتابخانه کمتر در پایتخت دارد.

بسیاری از اهالی جکسون می‌گویند که کتابخانه‌ها دارایی مورد نیاز برای استفاده مردم هستند. از این مکان برای جلسات و رویدادهای جامعه استفاده می شد.

یکی از شهروندان، که بیش از 27 سال است در پایین خیابان شعبه تیسدیل زندگی می کند، گفت که به یاد دارد زمانی که این کتابخانه شکوفا شده بود. او گفت که دیدن ساختمانی که به افتخار یک ناشر محلی و نویسنده حقوق مدنی تخریب شد، یک تراژدی واقعی است.

«وقتی بعداً نام تیسدیل بر روی کتابخانه آمد، ما فقط یک جلسه شورای شهر با استوکس عضو شورای شهر در طبقه پایین در زیرزمین داشتیم، و در عقب، درست در جایی که من الان هستم، پارک می‌کنیم، و به آنجا می‌رویم و جلساتی برگزار می‌کنیم. و سپس ناگهان گفتند نه. آنها کتابخانه را بستند، گفتند که باید آن را برای مدتی ببندند، و سپس با خبر شدند و گفتند که کتابخانه در آن قالب است.” ، که در جکسون زندگی می کند.

مدیر اجرایی انجمن کتابخانه می سی سی پی شورای فلوید گفت که در ابتدا قصد داشتند از بودجه قانون طرح نجات آمریکا (ARPA) از شهر جکسون برای احیای شعبه جدید چارلز تیسدیل استفاده کنند. با این حال، به دلیل بحران آب جکسون، آنها قادر به تامین بودجه نبودند.

[ad_2]

Leave a reply