کالج توگالو برای فصل آینده فوتبال آماده می شود

[ad_1]

توگالو، خانم (WJTV) – کالج توگالو اعلام کرد که فوتبال مردان و زنان پاییز امسال باز خواهند گشت که هر دو دارای اهمیت تاریخی هستند. مربیان و کادر فنی در مورد این اطلاعیه صحبت کردند.

فصل فوتبال در حال آغاز شدن در کالج توگالو است. برای اولین بار از دهه 1980، برنامه مردانه بازگشته است.

سرمربی احمد اسمیت گفت: “ما چند دانش آموز بین المللی داریم که واقعاً در مورد آنها هیجان زده ایم. برخی از جکسون، هاتسبورگ، تنسی و سراسر جهان.”

مربی اسمیت دست اول می داند که بازی فوتبال دانشگاهی چگونه است و می خواهد به بازیکنان، به ویژه آنهایی که از جکسون هستند، گزینه ای را که در اختیار نداشت، بدهد.

اسمیت گفت: “مناطق بیرونی و مدارس درون شهری مانند Southwest و Byram، ما می‌خواهیم این مکان محل پایکوبی آنها باشد تا آنها انگیزه ای برای ادامه بازی داشته باشند.”

فردریک دیویس، دستیار مربی، گفت: «این به بچه‌ها فرصتی دیگر می‌دهد تا فردی را ببینند که از جایی که از آنجا آمده است و به آنها بگوییم که اگر اراده کنند می‌توانند هر کاری انجام دهند».

برای اولین بار در تاریخ کالج، زنان به این برنامه می پیوندند. دکتر توگالو رئیس جمهور کارمن جی والترز گفت که از داشتن هر دو تیم هیجان زده است.

والترز گفت: “این یک راه عالی برای بازگشت ورزش و همچنین داشتن تنوع در محوطه دانشگاه است. ما از نظر تاریخی سیاه پوست هستیم، نه منحصرا سیاه.”

توگالو در این فصل به مصاف مدارس دسته 1 و دسته 2 خواهد رفت. کیت بارنز، مدیر ورزشی گفت که آماده تماشای تاریخ در عمل است.

بارنز گفت: «از همه بولداگ‌هایمان می‌خواهیم بیرون بیایند و از لیدی بولداگ‌ها حمایت کنند تا در نبرد هستند.

فصل فوتبال زنان توگالو برای اولین بار در 14 آگوست آغاز می شود.

[ad_2]