کارگران سابق مهدکودک می سی سی پی پس از ترساندن کودکان دستگیر شدند

[ad_1]

مونرو کانتی، خانم. (WJTV) – چهار کارگر سابق مهدکودک در شهرستان مونرو پس از ترساندن کودکان در یک مرکز به جرم کودک آزاری متهم شدند. ویدئوی این حادثه در یکی از شبکه های اجتماعی دست به دست شد.

کوین کروک، کلانتر شهرستان مونرو گفت که اتهامات علیه کارمندان سابق توسط والدین فرزندان در دادگاه دادگستری شهرستان مونرو مطرح شده است.

سیرا مک کندلس، اوسی-آنا کیلبرن، جنیفر نیومن و شین شلتون هر کدام به سه فقره کودک آزاری متهم شده اند. تریسی هیوستون به عدم گزارش تخلف توسط گزارشگر اجباری و حمله ساده علیه یک خردسال متهم شد که این اتهامات جنحهی است.

باند روز پنجشنبه برای چهار نفر از مظنونان تعیین شد. مک کندلس و کیلبرن هر کدام یک وثیقه 20000 دلاری دریافت کردند. نیومن و شلتون هر کدام یک وثیقه 15000 دلاری دریافت کردند.

ویدئوهای فیسبوک نشان می‌دهد که یک کارگر مهدکودک در مرکز آموزش و مراقبت از کودکان Lil’ Blessings در همیلتون در حال پوشیدن ماسک هالووین و فریاد زدن بر سر کودکانی است که “تمیز کردن” یا “خوب رفتار نمی‌کنند.”

گریه‌های کودکان دیده و شنیده می‌شود و گاهی اوقات از کارمندی که ماسک زده است فرار می‌کنند، در حالی که کارمند دیگری راهنمایی می‌کند که بچه‌ها چه رفتاری خوب یا بد داشته‌اند. کارمندی که ماسک پوشیده است گاهی چند سانتی متر دور از صورت کودکان نشان داده می شود و صدایش را بلند می کند و جیغ می کشد.

شیلا سندرز که در 20 سال گذشته مالک این تجارت بوده است، گفت که از این ویدئوها تا زمانی که در فضای مجازی پخش شد بی اطلاع بود. سندرز گفت که یک ویدیو در سپتامبر و دیگری در اکتبر فیلمبرداری شده است.

او گفت که رفتاری که کارمندان سابقش در این ویدئو نشان داده اند قابل تحمل نیست.

سندرز گفت: “من با مجوز خود تماس گرفتم و او درگیر این موضوع شد.” «افرادی که این اعمال را انجام دادند، دیگر با ما نیستند. اخراج شدند. من در آن زمان اینجا نبودم و نمی دانستم که آنها این کار را انجام می دهند. من این را نمی پذیرم و هرگز نپذیرفته ام. فقط می خواهم بگویم رسیدگی شده است.»

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply