کارگران به طور فزاینده ای تلفن ها را برای بزرگنمایی ترجیح می دهند. این برای محل کار ترکیبی شما چه معنایی دارد

[ad_1]

شاید برای همیشه مجبور نباشید با خستگی زوم دست و پنجه نرم کنید.

طبق آخرین گزارش وضعیت تماس شرکت خدمات نرم افزاری Hiya مستقر در سیاتل، همانطور که مشخص است، روش ارتباطی ترجیحی کارگران تمام وقت یک تماس تلفنی است.

در این گزارش وجود ندارد: بر اساس داده‌های خام به دست آمده از این گزارش، بیست و هشت درصد از پاسخ‌دهندگان آمریکایی گفتند که یک تماس تلفنی برای مکاتبه با همکاران خود انتخاب اصلی آنهاست، در مقابل تنها 7 درصد از پاسخ‌دهندگان یک تماس ویدیویی را انتخاب کردند. که 1800 کسب و کار و 12000 مصرف کننده را مورد بررسی قرار داد. این شرکت این آمار را از داده های خام به دست آورد، اما در گزارش واقعی منتشر شده، که این هفته منتشر شد، گنجانده نشد.

به طور طبیعی، از آنجایی که مردم هنوز از راه دور کار می کنند، استفاده از ابزارهای ارتباطی در سراسر طیف افزایش یافت. تماس‌های تلفنی در مشاغل حاکم است: بر اساس داده‌ها، پنجاه و سه درصد از کارگران آمریکایی که در محل کار از تلفن استفاده می‌کنند می‌گویند که استفاده از تلفن در سال گذشته افزایش یافته است. تماس های تصویری نیز افزایش یافته است، اما 46 درصد.

پس چرا تماس های صوتی ممکن است محبوبیت بیشتری پیدا کنند؟ به گفته رئیس هیا، کوش پریخ، شما به میز خود زنجیر نشده اید. می‌توانید در حین قدم زدن در اطراف بلوک یا نوشیدن یک فنجان قهوه از داخل یک تماس داشته باشید – تحرک بسیار بیشتری دارید که فقط به صدا در مقایسه با ویدیو بستگی دارد.

این بدان معنا نیست که به این زودی تماس‌های ویدیویی منسوخ می‌شوند. با توجه به افزایش روزافزون پیشنهادات کاری ترکیبی، احتمالاً همچنان باقی خواهند ماند. شرکت ها از رسانه دیگری برای برقراری ارتباط با کل شرکت استفاده می کنند مگر اینکه 100 درصد جمعیت شما در دفتر کار باشند.

پریخ همچنین فکر می کند که خستگی زوم اینجا باقی مانده است زیرا مدل های هیبریدی هنوز به زوم نیاز دارند، اما ممکن است در آینده کمی متفاوت به نظر برسد. او می‌گوید: ممکن است لایه‌های مختلفی از خستگی زوم وجود داشته باشد، زیرا تماس ویدیویی زوم زمانی که کارگر در خانه است با زمانی که یک کارگر در یک جلسه اداری ترکیبی است که در آن برخی از افراد در زوم و برخی دیگر در یک اتاق هستند متفاوت است.

و این احتمال وجود دارد که شیوع تماس‌های ویدیویی کاهش یابد، زیرا تعداد بیشتری از کارگران شروع به بازگشت به میز کار خود می‌کنند، که ممکن است به کاهش حداقل خستگی زوم کمک کند.

پریخ می‌گوید: «اگر چند روز در هفته در دفتر باشید، کمتر احتمال دارد که هشت تا 10 تماس ویدیویی زوم مختلف پشت سر هم داشته باشید، بنابراین از این منظر فکر می‌کنم که کمکتان کند.»

[ad_2]