کارمند من فقط بعد از اینکه به او در مورد کارش هشدار دادم خوب عمل می کند

[ad_1]

مقاله نویس Inc.com، آلیسون گرین به سوالاتی در مورد مسائل مربوط به محل کار و مدیریت پاسخ می دهد – همه چیز از نحوه برخورد با یک رئیس مدیریت خرد نحوه صحبت کردن با یکی از اعضای تیم در مورد بوی بدن.

در اینجا خلاصه ای از پاسخ به چهار سوال از خوانندگان است.

1. کارمند فقط زمانی خوب عمل می کند که درباره کارش به او هشدار دهم

من یک استخدام جدید دارم که چند ماه است. به نظر می‌رسد که او فقط در کارش خوب عمل می‌کند و زمانی به جزئیات توجه می‌کند که با هم صحبت می‌کنیم که او در جریان است و همه چیز باید بهبود یابد. دوره اطلاع رسانی به پایان می رسد – مشکلات حل شده اند، و یک هفته بعد او دوباره نیاز به نگه داشتن دست دارد. این دومین دور من در این است و من نگران می شوم. نصیحت؟

نکته کلیدی در اینجا این است که به او هشدار دهید که باید ببینید پایدار بهبود این الگو را به صراحت نام ببرید – “وقتی من این مسائل را برجسته می کنم، شما برای مدت کوتاهی پیشرفت می کنید اما ادامه نمی یابد” – و از او بپرسید که فکر می کند چه چیزی در حال وقوع است و فکر می کند برای حفظ بهبود در دراز مدت به چه چیزی نیاز دارد.

اگر مشکلات به اندازه‌ای جدی هستند که شغل او را به خطر می‌اندازند، باید آن را هم توضیح دهید، و واضح است که اگر او به طور مداوم عملکرد خود را بالا نبرد و آن را حفظ نکرد، باید او را رها کنید. لازم نیست هر بار این فرآیند را از ابتدا شروع کنید، به خصوص زمانی که شخصی جدید است.

2. سریال کوتاه کردن مو در دفتر من اختلال ایجاد می کند

یک کارمند جدید چند ماه پیش در تیم شروع به کار کرد. «نینا» موهایش را با مدل پیراشکی می‌پوشد. یکی دیگر از کارمندان «میکا» موهای بسیار بلندی داشت و مدل کوتاه نینا را دوست داشت. او تصمیم گرفت موهایش را به همین روش کوتاه کند و حتی برای انجام این کار به سالن آرایش نینا رفت. با این حال، میکا از بریدگی روی خودش متنفر است. او در حین کار بر سر آن گریه می کند و همه را ناراحت می کند. نینا می‌گوید که میکا او را سرزنش می‌کند که با او صحبت می‌کند تا برش داده شود (حتی اگر چنین کاری انجام نداده باشد) و سپس گریه می‌کند و از او به خاطر خشن بودنش عذرخواهی می‌کند.

من واقعاً می خواهم درک کنم، اما این در حال تبدیل شدن به غیرقابل دفاع است. هیچ کس نمی خواهد در اطراف میکا باشد و من تقریباً مطمئن هستم که نینا به دنبال کار است. چگونه می توانم به آرامی با میکا در مورد آنچه در حال وقوع است صحبت کنم؟

اوه خدای من. به نظر می رسد در این مرحله باید به میکا بگویید که این موضوع در حال مختل شدن است و او باید این موضوع را خارج از دفتر نگه دارد. من این طور می گویم: “می دانم که از کوتاه کردن موی خود ناراضی هستید، و من همدل هستم. با این حال، در این مرحله، ادامه صحبت کردن در مورد آن در دفتر باعث اختلال می شود، و من مطمئن هستم که می توانید متوجه شوید که ایجاد ناراحتی خاصی برای نینا دفتر. “

3. چگونه یک مرجع رد شده را وزن کنیم

ما اخیراً با فردی مصاحبه کردیم که واجد شرایطی بود که می‌توانستیم در مصاحبه ارزیابی کنیم، اما سابقه کاری کوتاه با چند وقفه داشت. تصمیم گرفتیم از نامزد یک مرجع واحد بخواهیم. هنگامی که استخدام کننده نتوانست با مرجع تماس بگیرد، آنها با نامزد پیگیری کردند. نامزد پس از تماس با مرجع، متوجه شد که این شخص از ارائه یک مرجع ناراحت است. سپس نامزد این را برای ما فاش کرد و یک مرجع جایگزین ارائه کرد.

استخدام کننده معتقد است که این یک پرچم قرمز است. من معتقدم که بررسی های مرجع خیلی قابل اعتماد نیستند، و بدون دانستن دلیل، ناراحتی مرجع اصلی چیزی نیست که از بین برود. من تا حدودی مغرض هستم زیرا در روزهای اولیه کارم اشتباهات مشابه زیادی مرتکب شدم – به عنوان مثال، ارائه یک مرجع بدون درخواست اول از مرجع – و به ندرت جریمه می شدم. آیا من خیلی ملایم هستم؟

سابقه کاری کوتاه با چند شکاف، و تنها مرجعی که او ارائه کرد، راحت نبود؟ این یک پرچم قرمز است. این به این معنی نیست که “حتماً این مرد را استخدام نکنید”، اما به این معنی است که شما نباید او را بدون حفاری بیشتر استخدام کنید. شما باید حداقل با دو مرجع دیگر صحبت کنید و آنها باید مدیر باشند. شاید آنها ذهن شما را راحت کنند – اما شاید آنها مسائل جدی را مطرح کنند.

مسئله این نیست که او بدون اینکه اول از آنها بپرسید یک مرجع به شما پیشنهاد داده است. این است که شخصی که او احتمالاً فکر می‌کرد بهترین مرجعش است از ارائه آن خودداری کرد.

و به یاد داشته باشید، یک استخدام خوب فقط فردی نیست که مهارت های شغلی را داشته باشد (که به نظر می رسد در مصاحبه ارزیابی کردید)، بلکه کسی است که کار کردن با او آسان، قابل اعتماد، وظیفه شناس، صادق و بسیار باشد. از چیزهای دیگری که از یک مصاحبه نمی توانید بدانید، اما کدام مراجع می توانند به شما در مورد آن بگویند. در حال حاضر، شما فردی را دارید که فکر می‌کنید مهارت‌هایش را دارد، اما سابقه کاری کوتاه و شطرنجی دارد و اولین انتخاب مرجع، کارش را تضمین نمی‌کند. شما باید به حفاری ادامه دهید.

4. چگونه به کارکنان خود انگیزه بدهم؟

من مدیر جدید دو کارمند هستم و نگران این هستم که چگونه به آنها انگیزه بدهم. از پرتاب ایده های انگیزشی به سمت آنها احساس ناراحتی می کنم زیرا احساس می کنم آنها می توانند از طریق تلاش های من برای ترغیب آنها به کار سخت تر ببینند. چگونه می توانم به آنها انگیزه بدهم که بدون احساس احمقانه روز را آماده کنند؟

آیا آنها نیاز داشتن ایجاد انگیزه، یا فقط فکر می کنید این کاری است که قرار است انجام دهید؟ به طور کلی زمانی که کارمندان به انگیزه خاصی نیاز دارند، این نشان دهنده این است که مشکلی در موقعیت وجود دارد – یا افراد نامناسبی برای کار دارید یا چیزی در محیط آنها وجود دارد. de– ایجاد انگیزه در آنها (مانند انتظارات غیر منطقی یا دستمزد وحشتناک، مزایا، مدیریت یا فرهنگ). به طور کلی، اگر افراد مناسبی در تیم خود داشته باشید و یک محیط خوب داشته باشید، اگر کارتان را به خوبی انجام دهید، انگیزه پیدا می‌کنند – به این معنی که نقش‌های واضح و با مسئولیت واقعی را به آنها واگذار کرده‌اید، مطمئن باشید که می‌توانند این کار را انجام دهند. به سمت اهداف معنادار پیشرفت کنید، و آنها را به دلیل کار خوب (هم از طریق بازخورد و هم از طریق جبران آنها) شناسایی کرد.

اگر چیزی در محیط وجود نداشته باشد که انگیزه یک فرد معقول را از بین ببرد و انتظارات واضح و معقولی در مورد نحوه عملکرد آنها داشته باشید اما آنها به سطح بهره وری و نتایج مورد نیاز شما نرسند (و شما سعی کردم آنها را در این زمینه راهنمایی کنم، اما فایده ای نداشت)، سپس به این موضوع نگاه می کنم که آیا شما (الف) انتظارات معقولی دارید و (ب) افراد مناسب برای کار. اما معمولاً یک مدیر نباید نیازی داشته باشد که مردم را برای انجام آن روز آماده کند.

آیا می خواهید یک سوال از خودتان ارسال کنید؟ بفرستش به alison@askamanager.org.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]