کارمندان زمان بیشتری را صرف هماهنگی کار خود می کنند تا اینکه واقعاً کار کنند. نتیجه؟ جلسات کمتری را میزبانی کنید

[ad_1]

قبل از ارسال آن دعوتنامه تقویم، دو بار فکر کنید.

بر اساس نظرسنجی جدیدی که شرکت نرم افزار مدیریت بهره وری آسانا از 10624 کارمند دانش منتشر کرده است، کارکنان به طور فزاینده ای می گویند که جلسات غیرضروری باعث کاهش بهره وری آنها در طول روز کاری شده است. به طور متوسط، کارمندان به جای تمرکز بر مشاغل ماهر و استراتژیک، 58 درصد از روز خود را صرف هماهنگی کاری می کنند. نزدیک به یک چهارم نیز می گویند که جلسات زیادی دارند که به کاهش بهره وری کمک می کند.

داده های مایکروسافت همچنین به فراوانی جلسات اشاره می کند. با نگاهی به استفاده از تیم های مایکروسافت، محققان اخیراً دریافتند که در محیط های کاری ترکیبی و دورافتاده، کارمندان سه اوج بهره وری دارند: قبل و بعد از ناهار، و بین ساعت 6 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر این سومین اوج – زمانی به دور از پینگ ها و جلسات ثابت – – طی سال گذشته ظهور کرده است، و مایکروسافت نشان می دهد که شواهدی است که کارگران از انعطاف پذیری سبک زندگی کار از خانه برای مدیریت بار کاری خود استفاده می کنند. پس از پایان روز کاری سنتی، برخی از کارمندان بهتر می‌توانند بدون رگباری از جلسات و پیام‌ها تمرکز کنند.

انعطاف پذیری محل کار ترکیبی به کارکنان این آزادی را می دهد تا برنامه های خود را مطابق با نیازهای خود بهینه کنند، اما مدیران همچنان باید گردش کار را سازماندهی کرده و اهدافی را تعیین کنند تا سازمان خود را به سمت اهداف خود سوق دهند. طبق یافته های Asana، برنامه ریزی جلسات کمتر و برقراری ارتباط بهتر با انتظارات کارکنان می تواند کلید افزایش بهره وری باشد.

کری مک کیگان، مدیر عامل شرکت آماده سازی مالیات گرین بک اکسپرت خدمات مالیاتی مستقر در میشیگان، قبلاً در Inc.com نوشت، برای اینکه جلسات از راه دور مولدتر شوند، مطمئن شوید که آنها هدف روشنی دارند که با اهداف کلی کسب و کار شما همسو باشد. با صرف زمان کمتر دیجیتالی رو در رو در جلسات مجازی – که طی آن 52 درصد از کارمندان در نهایت چندوظیفه ای انجام می دهند – کارمندان می توانند زمان بیشتری را صرف انجام کارهای خود کنند.

[ad_2]