کارشناس بهداشت روان محلی درباره تیراندازی دسته جمعی صحبت می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – ایالات متحده در سال 2022 شاهد یک رکورد تیراندازی جمعی بوده است. تا کنون، حتی یک هفته بدون حداقل چهار تیراندازی جمعی سپری نشده است. یک متخصص توضیح داد که چگونه خشونت مداوم می تواند بر سلامت روان افراد تأثیر بگذارد.

بر اساس گزارش واشنگتن پست، آمریکا در سال جاری بیش از 300 تیراندازی جمعی داشته است. این بیشترین میزان در یک سال در تاریخ ایالات متحده است.

تیراندازی های دسته جمعی که توسط سرویس تحقیقات کنگره به عنوان تیراندازی با چهار قربانی یا بیشتر تعریف می شود، از اول ژانویه تاکنون جان بیش از 220 آمریکایی را گرفته و حداقل 570 نفر را مجروح کرده است.

با تیراندازی های دسته جمعی که در سرتاسر ایالات متحده خبرساز شده است، مردم می توانند احساس افسردگی و اضطراب داشته باشند.

Leona Bishop از خدمات مشاوره Counted All Joy می گوید: “مردم ممکن است کمی بیش از حد هوشیارتر باشند. آنها به دنبال تهدید در جامعه یا اطراف خود هستند.”

بیشاپ، یک مشاور حرفه ای دارای مجوز، گفت شنیدن رویدادهای غم انگیز خارج از کنترل فرد می تواند باعث واکنش عاطفی یا ضربه ای شود.

بیشاپ گفت: «ما معمولاً به این معنا فعال یا تحریک می‌شویم که رویدادهای گذشته‌ای که شخصاً تجربه کرده‌ایم، تمایل به بازگشت دارند.

با تیراندازی در مدرسه مانند آنچه در Uvalde، تگزاس رخ داد، مهم است که والدین با فرزندان خود صحبت کنند.

بیشاپ گفت: “به آنها یادآوری کنید که در امنیت هستند، که همه بزرگسالان در زندگی آنها کارهایی را انجام می دهند تا از وقوع خشونت جلوگیری کنند.”

کارشناسان بهداشت روان بهترین راه مقابله با چنین عوامل استرس زا را تمرین خودمراقبتی می دانند.

بیشاپ گفت: “این در مورد یادگیری مراقبت از خود است. همانطور که شما یاد می گیرید که از خود مراقبت کنید، یاد می گیرید که خودآگاه تر شوید.”

بیشاپ گفت اگر مضطرب‌تر و تحریک‌پذیرتر می‌شوید سرعت خود را کم کنید و نوعی مدیتیشن را تمرین کنید.

بیشاپ گفت: “گاهی اوقات، به سادگی نفس کشیدن. می دانید، یک نفس بکشید. توانایی بسیار زیادی در توانایی نفس کشیدن و آرامش وجود دارد.”

اگر افسردگی و اضطراب را تجربه می کنید، از شما خواسته می شود که برای کمک با یک متخصص پزشکی تماس بگیرید.

[ad_2]

Leave a reply