کارآگاهان: Bay St. مظنون متل لوئیس در تیراندازی پلیس جان باخت، نه قتل-خودکشی

[ad_1]

BAY ST. لوئیس (WGNO) – پس از مرگ دو افسر پلیس و یک مظنون زن در یک متل می سی سی پی در اوایل این هفته، تحولات جدید در این پرونده جزئیات بیشتری را در مورد رویدادهای منتهی به تیراندازی – از جمله نحوه مرگ مظنون نشان می دهد.

در بیانیه ای از اداره ایمنی عمومی می سی سی پی، به ما گفته می شود که حدود ساعت 2:30 بامداد چهارشنبه (14 دسامبر)، امی اندرسون 43 ساله و دختر نابالغش برای تحویل گرفتن به متل 6 در بزرگراه رسیدند. 90 در خیابان خلیج لویی. حدود یک ساعت بعد، مدیر میز پذیرش با 911 تماس گرفت و ادعا کرد که اندرسون از پلیس درخواست کرده و ممکن است در مضیقه باشد.

به ما گفته می شود که در عرض چند دقیقه، Bay St. براندن استورف افسر پلیس لوئیس به صحنه آمد و به زودی گروهبان استیون رابین به دنبال آن حضور یافت.

کارآگاهان می گویند تا 40 دقیقه بعد، افسران با اندرسون و فرزندش در داخل و خارج از اتاق متل صحبت کردند. اندرسون به پلیس گفت که از جان خود می ترسد و یک وانت سفید او را تعقیب می کند.

گزارش شده است که افسران در ترس از امنیت کودک بودند و با دفتر خدمات حفاظت از کودکان در ایالت تماس گرفتند. این زمانی بود که اندرسون و کودک شروع به بار کردن ماشین خود کردند و قصد داشتند متل را ترک کنند.

کمی قبل از ساعت 4:30 صبح، MDPS گزارش می دهد که اندرسون از صندلی راننده ماشینش یک گلوله به رابین شلیک کرده است.

استورفه که با CPS در حال تماس تلفنی بود به سمت خودرو هجوم برد. چندین گلوله بین استورفه و اندرسون رد و بدل شد. هر دو در تبادل گلوله خوردند و بر اثر جراحات جان باختند. کودک آسیبی ندیده بود.

اطلاعات جدید با گزارش‌های اولیه کارآگاهانی که ادعا می‌کنند اندرسون به هر دو افسر شلیک کرده و سپس اسلحه را به سمت خود گرفته، متفاوت است.

شان تیندل، کمیسر MDPS درباره این یافته ها اظهار نظر کرد و گفت: «به نظر من نگرانی افسر استورف و گروهبان رابین در مورد ایمنی کودک خردسال کاملاً موجه و مبتنی بر وضعیت روانی خانم بود. اندرسون، اقدامات قهرمانانه آنها به خوبی ممکن است جان دیگران را نجات داده باشد.

کارآگاهان با انتشار اطلاعات بیشتر به بررسی این حادثه ادامه می دهند. در این میان صندوق کمک های مالی نیز برای کمک به خانواده های افسران کشته شده ایجاد شده است.

[ad_2]

Leave a reply