کابوس پزشکی: بیوه می گوید شوهر پس از اختلاط در بیمارستان درگذشت

[ad_1]

پاپ خانم (WREG) – یک بیوه غمگین پس از اینکه می‌گوید شوهر 68 ساله‌اش که تحت درمان کووید-19 بود، در نهایت توسط کارکنان بیمارستان قبل از مرگ مرد دیگری گیج شده بود، می‌خواهد پاسخ دهد.

توآندا تیلور وقتی به آخرین روزهای زندگی همسر فقیدش کنت وید تیلور فکر می کند گریه می کند. به دلیل محدودیت های COVID، او اجازه ملاقات با او را نداشت.

“چرا از دیدن او و صحبت کردن با او غافل شدم؟” او پرسید. “فقط نمی فهمم چطور اینقدر قاطی شده است.”

این زوج می سی سی پی 22 سال با هم بودند، دو سال آخر ازدواج کردند، زمانی که وید تیلور در اوت گذشته به بیماری کووید مبتلا شد.

او شروع به احساس بد کرد. او نمی‌توانست نفسش را بیرون بیاورد، “تواندا تیلور گفت.

وضعیت او به تدریج بدتر شد، بنابراین او از مرکز پزشکی در شهرستان پانولا به مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی در جکسون منتقل شد.

اما توآندا تیلور گفت که شوهرش زنگ زد و به او گفت وقتی به UMMC رسید مشکلی پیش آمد.

او به یاد آورد: «او گریه می‌کرد. او گفت: «عزیزم من موفق نمی‌شوم. آنها مرا با یکی دیگر در اینجا اشتباه گرفته اند. باید دو نفر باشیم، چون به من می گویند تولدم را نمی دانم. و من اسمم را نمی دانم و وقتی به آنها می گویم به خانواده ام زنگ بزنند، شروع به دادن دارو به من می کنند و من بیدار نمی شوم. من نمی توانم بیدار شوم. و بعد که از خواب بیدار می شوم، آنها آنجا هستند تا داروی بیشتری به من بدهند.»

توآندا گفت که این شروع کابوس شوهرش بود که سعی می کرد به بیمارستان بگوید او کیست.

به گفته تواندا تیلور، کنت وید تیلور به آنها گفت تولدش اکتبر است. 9، 1953. اما پرستاری به او گفت که تاریخ‌هایش به هم ریخته است و ارتباطی با کووید دارد.

کنت وید تیلور در سپتامبر درگذشت. 8، و زمانی که همسرش گواهی فوت را دریافت کرد، تاریخ تولد او اکتبر ذکر شده بود. 19، 1953.

تولد شوهرش اکتبر بود 9.

او گفت: “من شکستم و گفتم: “عزیزم، من همه چیزهایی را که الان به من گفتی باور می کنم، که آنها تو را با هم قاطی کرده اند.”

تیلور به تشییع جنازه درباره این خطا گفت. آنها نامه ای به او نوشتند و توضیح دادند که این یک خطای بیمارستانی است.

چند هفته بعد، گواهی فوت تغییر یافته برای او فرستاده شد.

توآندا گفت: «نمی توانم اضطراب و درد او را تصور کنم.

در همین حال، دو ساعت دورتر از کوسیوسکو، می سی سی پی، ربکا تیلور و همسرش کنت تیلور از UMMC تماس گرفتند.

ربکا تیلور گفت: “آنها با ما در مورد صورتحساب بیمارستان تماس گرفتند.” «ما در تلاش بودیم بفهمیم چه خبر است. ما به آنها گفتیم که، می دانید، ما هرگز در بیمارستان نرفته ایم. او گفت: “خب، تو در لابی نیستی؟” و من گفتم: نه، من در خانه نشسته ام. او می گوید “خب، شوهرت در بیمارستان است.” گفتم: نه، او همین جا کنار من نشسته است.

چند روز بعد، ربکا و کن تیلور یک صورت حساب بیمارستان دریافت کردند.

کن تیلور گفت: «آنها با تلفن من تماس می گیرند و قرار است من در بیمارستان باشم. «یعنی می‌دانی، بدیهی است که می‌دانند اگر با من تماس بگیرند اشتباه کرده‌اند. تلفنم را جواب دادم و در بیمارستان نیستم.»

مدیکید حتی برای تهیه دستگاه اکسیژن کن به خانه آنها آمد.

او گفت: “مردم اکسیژن می آیند، اکسیژن مرا می کشند.” “آنها گفتند “تو باید این را امضا کنی.” گفتم این چیست؟ او گفت: “این یک تکه کاغذ است که نشان می دهد شما مرده اید.”

ربکا تیلور جستجوی اینترنتی را آغاز کرد و آگهی ترحیم کنت وید تیلور را پیدا کرد و با توآندا تماس گرفت.

توآندا تیلور گفت: «تلفنم زنگ زد و به آن نگاه کردم، و دوست دارم آن را گم کنم. او گفت که تمام صورت حساب های پزشکی شوهرم را دریافت کرده است.

همسران شروع به مقایسه اطلاعات کردند و متوجه شدند که یک اشتباه بزرگ وجود داشته است.

توآندا تیلور گفت: “من هنوز تا به امروز هیچ صورت حسابی برای شوهرم دریافت نکرده ام.” “هرگز برای ملاقات با او تماسی دریافت نکردم، اما او تماس گرفت.”

کن تیلور گفت که بیمارستان شماره تلفن، آدرس، شماره تامین اجتماعی و تاریخ تولد او را در گواهی فوت که به تواندا تیلور داده بود، درج کرده است.

توآندا تیلور گفت: «کارمندان بیمارستان در بخش مدارک پزشکی به من گفتند که سوابق پزشکی همسرم و دیگر کنت تیلور ترکیب شده است.

UMMC نامه ای به توآندا تیلور ارسال کرد که در آن به آنها تسلیت گفت و گفت که شوهرش هیچ واکنش پزشکی نسبت به دارویی که به او داده بودند نداشت و او بر اثر عفونت درگذشت.

کن تیلور می‌گوید: «نمی‌توانم بفهمم که آنها چگونه رکورد من را در مکانی که هرگز نرفته‌ام به دست می‌آورند.

همسرش گفت: “و آنها به این سوال نیز پاسخ نمی دهند.”

WREG با UMMC تماس گرفت، اما آنها گفتند که نمی توانند در مورد موارد بیمار اظهار نظر کنند.

[ad_2]