ژان 6 کمیته در روز اول جلسه استماع برگزار می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – یک هیئت 9 نفره جزئیات جدیدی از پیام‌ها گرفته تا مصاحبه‌های دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق و خانواده و فیلم‌های جدید از چگونگی حمله به ساختمان کنگره را افشا کردند.

نماینده بنی تامپسون و نماینده لیز چنی این جلسه را با هدف پاسخگویی دونالد ترامپ و آشوبگران برای شورش 6 ژانویه رهبری کردند.

«خشونت تصادفی نبود. نماینده تامپسون گفت، این آخرین موضع سنا ترامپ، ناامیدکننده ترین فرصت برای توقف انتقال قدرت است.

نماینده چنی گفت: «پرزیدنت ترامپ نه تنها از گفتن این موضوع به اوباش امتناع کرد که کنگره را ترک کنند، بلکه با هیچ یک از اعضای دولت ایالات متحده تماس نگرفت.

در ویدیوهایی که قبلاً دیده نشده بود، کمیته شورشیان را در حال تجمع، نقض امنیت و تسخیر پایتخت کشور نشان داد – همه ساعت به ساعت مستند شده است. این ویدئوها اعضای پسران مغرور و دیگر گروه های افراطی را شناسایی می کرد.

هرزه. تامپسون گفت جان. 6 حمله ای به دموکراسی آمریکایی بود.

دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2020 شکست خورد. به خاطر سیستم تقلبی نبود. نماینده تامپسون گفت، این به دلیل تقلب شما نبود.

از جمله شهادت‌های روز اول، کارولین ادواردز، افسر پلیس کنگره ایالات متحده بود که مورد حمله قرار گرفت و نیک کوئستد مستندی بود که تصاویر و ویدئوهای انحصاری او به تحقیقات کمیته کمک کرد.

من شعارهای تهاجمی باورنکردنی شنیدم و متعاقباً آن فیلم را با مقامات به اشتراک گذاشتم. کوئستد گفت: من امروز به دلیل احضاریه خانه اینجا هستم.

به من می گفتند سگ نانسی پلوسی، نالایق، قهرمان و شرور. من را تاجر کشورم، راهم و قانون اساسیم در واقع نامیدند، هیچ کدام از آن چیزها نبودم. ادواردز گفت: من یک آمریکایی بودم.

در این جلسه شاهدان در موضع خواهند بود تا در مورد تجربه خود در آن روز مرگبار صحبت کنند و شواهد جدیدی را که در طول تحقیقات کشف شده است، فاش کنند.

[ad_2]

Leave a reply